Beijing Lepu Medical Tech. antigénový test na Covid-19 z okraju nosu, 5 ks

VÝPREDAJ Cenová bomba
Neohodnotené
€8,90 –58 %
beijing lepu medical tech antigenni test na covid 19 z okraje nosu vyjimka od mz cr sk
€8,90 –58 % €3,70 €3,36 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Možnosti doručenia

Neinvazívny antigénový test na COVID-19 z okraja nosa s citlivosťou až 97,32% s výsledkom do 15 minút. Tento POC antigénový test je schválený MZ SR aj pre samotestovanie laickej verejnosti. Antigénový test z nosa je certifikovaný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beijing Lepu Medical Tech. antigénový test na Covid-19 z okraju nosu (certifikováno MZ ČR) – SKLADOM PRIPRAVENÉ IHNEĎ K ODOSLANIU

UPOZORNENIE: MOŽNOSŤ NAKÚPIŤ LEN CELÉ BALENIE = 5 ks (Balenie obsahuje 5x reakčný roztok)

Celý názov: Beijing Lepu Medical Technology Co., Ltd SARS-CoV-2 Antigén Rapid Test Kit (Colloidal
Gold Immunochromatography)

EXPIRÁCIA: 10. 6. 2023

Tento antigénny test je neinvazívny a je vhodný aj pre deti.

Test je zaradený medzi testy preplácané štátom podľa uznesenia vlády SR č. 794/2021 z 30. 12. 2021. Viac informácií k preplácaniu testov tu.

POC antigénny test značky Lepu sa v tejto nezávislej štúdii umiestnil z hľadiska citlivosti v top 5. Výsledky štúdie tu.

Certifikácia antigénneho testu Beijin Lepu Medical Tech. (stiahnuť)

Návod na použitie (stiahnuť)

Príbalový leták (stiahnuť)

POC antigénny test z nosa v balení 5 ks je schválený podľa rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva z 24. 2. ako vhodný na sebatestovanie.

Rýchly a šetrný test na kvalitnú detekciu antigénu SARS-CoV-2. Lepu 2019-nCoV Antigén Rapid Test Kit je založený na špecifickej reakcii protilátky antigénu a technológii imunoanalýzy. Testy sú komfortné – nie je potrebné zasúvať tyčinku hlboko do nosohltana – testovanie sa vykonáva zo vzorky získanej výterom z nosa. Použitie testu je jednoduché a praktické. Výterová tyčinka sa vkladá priamo do testovacej karty, a tak na vykonanie testu nie je potrebná skúmavka. Výsledok testu získate už za 15 minút. Jednoduchosť vykonania umožňuje použitie tejto sady ako v nemocniciach, či odberových miestach, tak aj na letiskách, v doprave, hoteloch či obchodných spoločnostiach. Testy sú vhodné aj na domáce sebatestovanie, či testovanie zamestnancov vo firmách.

Hlavné vlastnosti:

 • šetrný – výter z prednej časti nosa
 • neinvazívny
 • citlivosť: 92 % až 97,32 %
 • špecificita: 99,62 %
 • jednoduché a praktické použitie
 • rýchly výsledok za 15 minút
 • s vysokou presnosťou
 • domáce sebatestovanie
 • testovanie zamestnancov vo firmách

Obsah balenia:

 • 5 ks rapid test
 • 5 ks výterová štetička
 • 5 ks reakčný roztok
 • návod na použitie

Použitie

Odoberte vzorku pomocou výterovej tyčinky: Úplne zasuňte hlavičku výterovej tyčinky do nosovej dierky a 5x jemne otočte. Rovnakým spôsobom odoberte vzorku z druhej nosovej dierky – rovnakou výterovou tyčinkou – aby sa zaistilo dostatočné množstvo vzorky.
 • Pretiahnite výterovú tyčinku so vzorkou jamkou B do jamky A a pridajte 6 kvapiek pufra do jamky A.

Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit 25ksa

 • Tyčinku dvakrát otočte v smere a proti smeru hodinových ručičiek.
 • Odstráňte ochranný kryt fixačného lepidla. Zlepte ľavú a pravú stranu k sebe a počkajte 15 minút.

Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit 25ksaa

Výsledok testu odčítajte za 15 minút

Upozornenie

Na základe výnimky pre POC antigénne testy vydané MZČR podľa § 4 ods. 8 nariadenia vlády č. 56/2015 Zb. možno testy Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit používať pre sebatestovanie laickou verejnosťou.

Upozornenie pre odberateľov: Odberateľ má povinnosť v rámci testovania zabezpečiť pri pozitivite POC antigénneho testu vykonaného laickou osobou bezprostredné informovanie poskytovateľa zdravotných služieb za účelom vykonania konfirmačného testu.

Upozornenie pre laickú verejnosť: Prečítajte si pozorne príbalový leták a postupujte presne pokynov. V prípade pozitivity POC antigénneho testu bezprostredne informujte poskytovateľa zdravotných služieb za účelom vykonania konfirmačného testu. Nepriaznivú udalosť, ku ktorej počas používania výrobku dôjde, hláste Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv.

Dodatočné parametre

Kategória: Antigénové testy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.162 kg

Beijing Lepu Medical Tech. antigénový test na Covid-19 z okraju nosu

Spoločnosť Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd bola založená v roku 1999. Ako skupina profesionálnych lekárskych technológií sa špecializuje na vývoj, výrobu a marketing high-tech lekárskych prístrojov a zariadení. Dnes sa Lepu Medical rozrástla na poprednú globálnu spoločnosť skupiny v oblasti kardiovaskulárnych intervencií, štrukturálnych srdcových chorôb, riadenia srdcového rytmu, anestézie a kritickej starostlivosti, in vitro diagnostiky a všeobecnej chirurgie s produktmi vrátane koronárnych stentov, dilatačných balónikových katétrov, intervenčného príslušenstva.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk