Štuple do uší

Neohodnotené
€0,40 €1,20 od €0,40 €0,33 bez DPH €1 bez DPH od €0,33 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Máte pred sebou niekoľkohodinový let a bojíte sa, že sa nevyspíte? Kúpte si štuple do uší s praktickou krabičkou, ktorú budeme môcť mať neustále po ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štuple do uší

spunty-do-usi-krabicka-2

Chystáte sa na cestu na iný kontinent, ale máte strach, že keď tam dorazíte, budete musieť stráviť celý deň v posteli? So štupľami do uší do lietadla nebudete tento problém musieť riešiť. Kúpte si mäkké štuple do uší, ktoré zabezpečia váš komfort a pohodlie na cestách. Máte problém spať doma vedľa vášho partnera, pretože kvôli upchatému nosu vydáva nepríjemné zvuky? K tomu vám perfektne poslúžia mäkké štuple do uší. Užite si pokojný a pohodlný spánok, buďte druhý deň svieži a energickí.

Komfort na prvom mieste

Štuple do uší sú vyrobené z extra mäkkej a ľahkej peny. Ich zúžený tvar sa ľahko zmestí do zvukovodu a utesní miesto v uchu bez nepríjemného tlaku. Ich pohodlnosť vám tak zaistí, že dokonca zabudnete, že ich máte v ušiach.

Potrebná ochrana

Dobrý sluch je zásadný, preto je dôležité ho chrániť. Ak sa teda pohybujete v okolí zbraní, lietadiel, hlučných vozidiel alebo vodných skútrov. Či sa chystáte na koncert, hudobný festival a ďalšie hlučná miesta, štuple do uší vám vždy poskytnú potrebnú ochranu.

Opakovateľne použiteľné

Silikónový materiál sa ľahko čistí a vy tak štuple do uší môžete používať každý deň. Upchávky do uší sú zabalené do puzdra, aby bola zaistená ich hygiena a zároveň sa pohodlne prenášali.

Vybavené plastovým boxom

Každý pár štupľov do uší je zabalený v priehľadnej plastovej krabičke. Nemusíte sa tak báť, že by ste ich stratili alebo štuple do uší nemohli nájsť v kabelke či príručnej batožine.

Špecifikácia

Farby:

  • oranžová
  • zelená
  • modrá

Rozmer: 1,2 x 2,2 cm

spunty-do-usi-krabicka-1

spunty-do-usi-krabicka-4

spunty-do-usi-krabicka-5

spunty-do-usi-krabicka-6

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie, štuple do uší
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk