Singclean COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method) antigénový test z okraju nosu, 1 ks

38 hodnotení
Značka: Singclean
€5,90 –69 %
Singclean antigenni test z nosu 1 ks sk
€5,90 –69 % €1,80 €1,60 bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Neinvazívny POC antigénový test Singclean z kraja nosa schválený MZ SR. Tento rýchlostest využíva unikátnu metódu koloidného zlata a bol zvolený aj na testovanie žiakov v školách v ČR.

Detailné informácie

Podrobný popis

Singclean COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method) antigénový test z okraju nosu alebo z krku (1 ks) 

Tento test z kraja nosa je neinvazívny a dovozca je registrovaný (Servatech s.r.o.).

Celý názov: Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method)

Tento antigénový test je neinvazívny a je vhodný aj pre deti.

Test je zaradený medzi testy preplácané štátom podľa uznesenia vlády SR č. 794/2021 z 30. 12. 2021. Viac informácií k preplácaniu testov tu.

Certifikácia antigénneho testu Singclean COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method) (stiahnuť)

Návod na použitie (stiahnuť)

Singclean COVID-19 Test Kit (metóda koloidného zlata) je imunochromatografický test na pevnej fáze pre rýchle a kvalitné odhaľovanie antigénu z COVID-19 vo vzorke ľudského nosového výteru. Tento test poskytuje iba predbežný výsledok testu. Preto musí byť akákoľvek reaktívna vzorka s testovacou súpravou COVID-19 (metóda koloidného zlata) potvrdená alternatívnymi testovacími metódami a klinickými nálezmi.

Táto súprava pre rýchly test antigénu je druhou testovacou súpravou vyvinutou spoločnosťou Singclean Medical na testovanie COVID-19 na základe metódy koloidného zlata potom, čo bola celosvetovo v marci 2021 uvedená testovacia sada Singclean COVID-19 IgG / IgM Test Kit.

Špecifikácia:

  • Dĺžka testovania: 15 minút
  • Senzitivita 98,56 %
  • Špecificita 99,03 %
  • Expirácia: 11/2022

Skladovanie

POC antigénne rýchlostestovacia súprava (cez nos) na nový koronavírus (SARS-CoV-2), uchovávajte pri izbovej teplote alebo v chlade (2 – 30 °C). Chráňte pred mrazom. Všetky činidlá sú stabilné až do dátumu exspirácie vyznačeného na ich vonkajšom obale a fľaštičke s pufrom.

Odber a príprava vzoriek

1. Test sa používa na výter z prednej časti nosnej dutiny. Hlava by mala byť mierne naklonená. Jemne a pomaly zasuňte tyčinku s tampónom do prednej časti nosnej dutiny.

2. Vložte tyčinku do skúmavky s vopred pridanými 6 kvapkami extračného pufra a tyčinku asi 10-krát otočte.

3. Nechajte tyčinku v extrakčnej skúmavke 1 minútu. Odstráňte tyčinku a súčasne stlačte špičku tyčinky, aby ste z tampónu extrahovali kvapalinu.

4. Hrot kvapkadla pevne pritlačte na tubu a nechajte roztok 1 minútu odstáť.

5. Naneste 3 kvapky extrahovaného roztoku do jamky na vzorku testovacieho zariadenia.

6. Po pätnástich minútach môžete odsledovať výsledky.

 

Návod na použitie

Pozitívny: Ak sa objavia ako kontrolné línie (C), tak testovacie línie (T), znamená výsledok prítomnosť Antigén COVID-19 (SARS-CoV-2) vo vzorke. Výsledok je pozitívny COVID-19.

Negatívny: Ak sa objavia iba kontrolné línie (C), výsledok ukazuje, že vo vzorke neboli detekované žiadne antigény COVID-19 (SARS-CoV-2). Výsledok je negatívny COVID-19.

Neplatný: Ak sa kontrolná čiara (C) po vykonaní testu neobjaví, je výsledok považovaný za neplatný. Najpravdepodobnejším dôvodom zlyhania kontrolnej linky je nedostatočný objem vzorky alebo nesprávne postupy. Skontrolujte postup a opakujte test s novou testovacou súpravou.

Obsah balenia

  • 1x antigénový rýchlostest Singclean COVID-19 (metóda koloidného zlata) zatavený s vreckami proti vlhkosti
  • 1x Sterile Swabs - Sterilné výtery
  • 1x Extrakčná trubička a kvapkadlo
  • 1x fľaštička 6 ml reakčného roztoku pufra

Obmedzenie

1. Kedykoľvek je to možné, použite čerstvé vzorky.

2. Pozitívne výsledky nevylučujú bakteriálnu infekciu ani súbežnú infekciu inými vírusmi.

3. Negatívny výsledok môže nastať, ak je množstvo antigénu COVID-19 prítomného vo vzorke pod detekčnými limitmi testu alebo ak sa nepodarilo odobrať antigén COVID-19 v nosovej dutine pacienta.

4. Negatívne výsledky nevylučujú infekciu COVID-19 a nemali by sa používať ako konečný alebo jediný základ pre rozhodnutie o liečbe alebo starostlivosť o pacienta. Negatívne výsledky by mali byť brané do úvahy v súvislosti s nedávnymi expozíciami pacienta, anamnézou a prítomnosťou klinických príznakov a príznakov zhodných s COVID-19. Pre presnejší výsledok testu opakujte testy alebo ich potvrďte inými testovacími metódami a odporúčajú sa klinické nálezy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky a doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Položka bola vypredaná…

Singclean COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method) antigénový test z okraju nosu (1 ks)

Singclean COVID-19 Test Kit (Colloidal Gold Method) antigénový test z okraju nosu (1 ks)

Spoločnosť Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. bola založená v roku 2003 a v súčasnej dobe má 19 rokov skúseností v odbore vstrebateľných biomateriálov s takmer 400 zamestnancami. Singclean Medical vždy kládol kvalitu na prvé miesto. Vysoko presné analytické prístroje ako GC, GCMS, TA reometer, analyzátor veľkosti častíc Malvern používajú kvalifikovaní pracovníci na vykonávanie testov pre vstupnú a výstupnú kontrolu kvality. Medzitým má Singclean silný výskumný a vývojový tím s viac ako 40 skúsenými inžiniermi. Každý rok sa do výskumu a vývoja investuje viac ako 2,8 milióna dolárov za účelom vytvorenia priekopníckych lekárskych produktov, ako sú produkty tkanivového inžinierstva.

K marcu 2021 spoločnosť Singclean získala 20 certifikátov CE, 15 certifikátov o registrácii zdravotníckych pomôcok a 33 patentových certifikátov, vrátane 3 medzinárodných patentových certifikátov.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk