Flame Brothers Detský respirátor FFP2 NR s certifikáciou (6-12 rokov), biela

1 hodnotenie
€1,40 od €1,40 –79 % - až –79 %
flame brothers detsky respirator ffp2 nr s certifikaci 4 8 let bila d
€1,40 od €1,40 –79 % - až –79 % €0,30 €5,80 od €0,30 €0,30 bez DPH €4,80 bez DPH od €0,30 bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.12.2022 9.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Najlacnejší detský respirátor FFP2 s certifikáciou CE. Vhodný pre deti (chlapcov aj dievčatá) cca od 6 do 12 rokov. Filtruje viac ako 95 % všetkých baktérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flame Brothers Detský respirátor FFP2 NR s certifikáciou (6-12 rokov), biela

Chráňte seba i okolie. Je laboratórne dokázané, že tento detský respirátor triedy FFP2 výrazne zabraňuje šíreniu vírusov kvapôčkami a je niekoľkokrát účinnejší prevenciou než rúška. Tento certifikovaný detský respirátor FFP2 / KN95 filtruje minimálne 95 % vírusov a baktérií. Respirátor bez výdychového ventilu je tak dokonalou a efektívnou ochranou pred kvapôčkovou a vírusovou nákazou. Môžeme potvrdiť, že respirátor chráni ako nositeľa, tak okolie. Hodí sa pre deti vo veku 6 - 12 rokov. Pre chlapcov aj dievčatá.

Certifikácia respirátora spĺňajúce kritériá Ministerstva zdravotníctva SR

Tento detský respirátor prešiel atestáciou, kedy získal všetky potrebné certifikácie. Disponuje certifikáciou CE, konkrétne spĺňa všetky kritériá pre certifikáciu Európskej únie EN 149: 2001 + A1: 2009.

Vysoká účinnosť FFP2

Detský respirátor FFP2 disponuje niekoľkými vrstvami, ktoré zvyšujú samotnú účinnosť nad 95 %. Ochrana pred nákazou vírusmi a baktériami je tak v tomto prípade na maxime možností. Tento detský respirátor triedy FFP2 zabraňuje šíreniu koronavírusu a zabraňuje jeho rýchlejšiemu šíreniu.

Detský respirátor FFP2 / KN95 s gumičkou

Detský respirátor FFP2 / KN95 bez výdychového ventilu je vyrobený z technológie priliehajúcej k tvári a zároveň sa vďaka prispôsobiteľnej gumičke nosí veľmi príjemne. Veľkosť respirátora je univerzálna pre deti vo veku od 6 do 12 rokov.

Povinné nosenie respirátorov v obchodoch aj MHD

Vláda SR vyhlásila povinné nosenie respirátora triedy FFP2, resp. KN95 všade, kde je vyššia koncentrácia ľudí. A teda v obchodoch aj mestskej hromadnej doprave. Tento typ respirátora spĺňa všetky požiadavky, ktoré boli stanovené týmto vyhlásením.

Špecifikácia:

  • Certifikácia: CE Certifikácia EN 149: 2001 + A1: 2009
  • Bakteriálna účinnosť: >95 %
  • Filtračná trieda: FFP2/ KN95
  • Detský respirátor FFP2 disponuje gumičkou pre zachytenie
  • Veľkosť: univerzálna pre deti od 6 do 12 rokov
  • Farba: biela

 

Harmonizované normy ochrany:

  • Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2)
  • China GB2626-2006 (KN95)

Výrobok je v zhode s ustanoveniami nariadenia vlády č. 21/2003 Zb., preberacom smernicu rady 89/686 / EHS o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa osobných ochranných prostriedkov v znení smerníc 93/68 / EHS a smernice Európskeho parlamentu a Rady 96/58 / ES.

Účel použitia

Detský respirátor FFP 2 bez výdychového ventilu slúži na ochranu dýchacích ciest pred vzduchom šírenými aerosóly alebo kvapôčkami nesúcimi baktérie, vírusy alebo pred peľovými a prachovými časticami s účinnosťou filtrácie > 95% 0,3 mikrometra častíc.

Pred použitím si prečítajte návod na použitie, preverte, či detský respirátor nie je poškodený a pri nasadzovaní respirátora na tvár postupujte podľa návodu. Nedodržanie pokynov môže výrazne znížiť účinnosť respirátora a zapríčiniť vážne poškodenie zdravia.

Návod na použitie detského respirátora FFP2

1. Respirátor držte v ruke rovnako ako na obrázku: nosovú časť uchopte končekmi prstov, tak aby popruhy viseli okolo zápästia.
2. Držte respirátor pod bránou s nosovým dielom hore.
3. Horný popruh upevnite okolo hlavy, rovnako upevnite aj spodný popruh pod ušami a masku nasaďte.
4. Popruhy nesmú byť skrútené.
5. Oboma rukami utesnite medzery okolo nosa, aby maska správne sedela. Utesnením iba jednou rukou môže byť znížená účinnosť respirátora.
6. Pred vstupom do školy riadne prekontrolujte utesnenie masky.

Tento detský respirátor je určený na jednorazové použitie, nemožno ho umyť alebo vyprať, doba použitia je závislá na prašnej koncentrácii v škole a aktivite používateľa. Respirátor vymeňte okamžite, keď sa vám začne dýchať horšie, alebo keď dôjde k poškodeniu respirátora. Respirátor je určený na ochranu užívateľa proti vdychovaniu pevných častíc a kvapalných aerosólov neprevyšujúcou 20-násobok NPK / PEL (najvyššia prípustná koncentrácia).

navod-na-pouziti-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-na-hlave

Skladovanie a likvidácia: respirátor musí byť uchovaný v suchom a čistom prostredí pri teplotách -20 až + 40 °C pri max., relatívnej vlhkosti do 80 %. Po použití zlikvidujte v súlade so zákonom o odpadoch, pokiaľ nie sú respirátory znečistené nebezpečnými látkami, vyhoďte do komunálneho odpadu.

Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška a respirátory
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk