Yibaidu čierny respirátor FFP2 / KN95, s certifikáciou

VÝPREDAJ
€0,80 €16 od €0,80 –38 % –14 % až –38 %
yibaidu respirator ffp2 cerny s certifikaci
€0,80 €16 od €0,80 –38 % –14 % až –38 % €0,49 €13,69 od €0,49 €0,41 bez DPH €11,41 bez DPH od €0,41 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Ochrana v podobe čierneho respirátora vás ochráni pred možnou vírusovou nákazou. Vyberajte čierny respirátor FFP2 / KN95, ktorý spĺňa európsku certifikáciu Europe EN 149: 2001 + A1: 2009 (FFP2).

Detailné informácie

Podrobný popis

Yibaidu čierny respirátor FFP2 / KN95, s certifikáciou

yibaidu-respirator-ffp2-cerny-s-certifikaciChráňte seba i okolie. Je laboratórne dokázané, že respirátor triedy FFP2 výrazne zabraňuje šíreniu vírusov kvapôčkami a je niekoľkokrát účinnejší prevenciou než rúška. Tento certifikovaný čierny respirátor FFP2 / KN95 filtruje minimálne 95 % vírusov a baktérií. Respirátor v čiernej farbe bez výdychového ventilu je tak dokonalou a efektívnou ochranou pred kvapôčkovou a vírusovou nákazou. Môžeme potvrdiť, že respirátor chráni ako nositeľa, tak okolie.

Certifikácia respirátora spĺňajúca kritériá Ministerstva zdravotníctva SR

Tento čierny respirátor prešiel atestáciou v Nemecku, kde získal všetky potrebné certifikácie. Disponuje certifikáciou CE, tak FDA certifikáciou.

Zvýšená ochrana vďaka 5tim vrstvám

Čierny respirátor FFP2 / KN95 od značky Ankelin disponuje 5timi vrstvami, ktoré zvyšujú samotnú účinnosť nad 95 %. Ochrana pred nákazou vírusmi a baktériami je tak v tomto prípade na maxime možností. Tento respirátor triedy FFP2 zabraňuje šíreniu koronavírusu a zabraňuje jeho rýchlejšiemu šíreniu.

Respirátor FFP2 / KN95 s gumičkou

Čierny respirátor FFP2 / KN95 je vyrobený z technológie priliehajúcej k tvári a zároveň sa vďaka prispôsobiteľnej gumičke nosí veľmi príjemne. Veľkosť respirátora je univerzálna. Preto ho môžu nosiť muži aj ženy.

Povinné nosenie respirátorov v obchodoch aj MHD

Vláda SR vyhlásila povinné nosenie respirátora bez výdychového ventilu triedy FFP2, resp. KN95 všade, kde je vyššia koncentrácia ľudí. A teda v obchodoch aj mestskej hromadnej doprave. Tento typ respirátora spĺňa všetky požiadavky, ktoré boli stanovené týmto vyhlásením.

Špecifikácia

  • Certifikácia: CE certifikácia, FDA certifikácia
  • Bakteriálna účinnosť: >95 %
  • Filtračná trieda: FFP2/ KN95
  • Respirátor FFP2 disponuje gumičkou pre zachytenie
  • Veľkosť: univerzálna
  • Farba: čierna

Harmonizovaná norma ochrany:

  • Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2)

Výrobok je v zhode s ustanoveniami nariadenia vlády č. 21/2003 Zb., preberajúc smernicu rady 89/686 / EHS o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa osobných ochranných prostriedkov v znení smerníc 93/68 / EHS a smernice Európskeho parlamentu a Rady 96/58 / ES.

Posúdenie zhody bolo vydané na základe certifikátu č.: 3418475.10-CPA od DEKRA Testing and Cerfication GmbH, Nemecko.

Účel použitia

Čierny respirátor FFP 2 bez výdychového ventilu slúži na ochranu dýchacích ciest pred vzduchom šírenými aerosolmi alebo kvapôčkami nesúcimi baktérie, vírusy alebo pred peľovými a prachovými časticami s účinnosťou filtrácie> 95% 0,3 mikrometra častíc.

cerny-respirator-ffp2-b

Pred použitím si prečítajte návod na použitie, preverte, či respirátor nie je poškodený a pri nasadzovaní respirátora na tvár postupujte podľa návodu. Nedodržanie pokynov môže výrazne znížiť účinnosť respirátora a zapríčiniť vážne poškodenie zdravia.

Návod na použitie respirátoru FFP2

1. Respirátor držte v ruke rovnako ako na obrázku: nosový diel uchopte končekmi prstov, tak aby popruhy viseli okolo zápästia.
2. Držte respirátor pod bránou s nosovým dielom hore.
3. Horný popruh upevnite okolo hlavy, rovnako upevnite aj spodný popruh pod ušami a masku nasaďte.
4. Popruhy nesmú byť skrútené.
5. Oboma rukami utesnite medzery okolo nosa, aby maska správne sedela. Utesnením iba jednou rukou môže byť znížená účinnosť respirátora.
6. Pred vstupom na pracovisko riadne prekontrolujte utesnenie masky.

Respirátor je určený na jednorazové použitie, nečistí sa, doba použitia je závislá na prašnej koncentrácii na pracovisku a aktivite používateľa. Respirátor vymeňte okamžite, keď sa vám začne dýchať horšie, alebo keď dôjde k poškodeniu respirátora. Respirátor je určený na ochranu užívateľa proti vdychovaniu pevných častíc a kvapalných aerosólov neprevyšujúcich 20-násobok NPK / PEL (najvyššia prípustná koncentrácia). Vhodný napr. pri brúsení dreva, omietky, betónu, tehál, obkladačiek, ...

navod-na-pouziti-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-na-hlave

Skladovanie a likvidácia: respirátor bez výdychového ventilu musí byť uchovaný v suchom a čistom prostredí pri teplotách -20 až + 40 °C pri max. relatívnej vlhkosti do 80 %. Po použití zlikvidujte v súlade so zákonom o odpadoch, pokiaľ nie sú respirátory znečistené nebezpečnými látkami, vyhoďte do komunálneho odpadu.

Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška a respirátory
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk