Samding respirátor FFP2 / KN95, 5vrstvový, s certifikáciou

Neohodnotené
€1,90 €19,90 od €1,90 –74 % –50 % až –74 %
samding respirator ffp2 nr nanorespirator s certifikaci 5
€1,90 €19,90 od €1,90 –74 % –50 % až –74 % €0,50 €9,90 od €0,50 €0,40 bez DPH €8,30 bez DPH od €0,40 bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2022 7.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Najlacnejší respirátor FFP2 s certifikáciou CE aj certifikáciou FDA. Filtruje viac ako 95 % všetkých baktérií. Vďaka nano vrstve zaisťuje špičkovú kvalitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samding respirátor FFP2 NR 5vrstvový, s certifikáciou – SKLADOM (Ihneď k odoslaniu)

samding-respirator-ffp2-nr-nanorespirator--s-certifikaci-5Chráňte seba i okolia. Je laboratórne dokázané, že respirátor triedy FFP2 výrazne zabraňuje šíreniu vírusov kvapôčkami a je niekoľkokrát účinnejší prevenciou než rúško. Tento certifikovaný respirátor FFP2 / KN95 filtruje minimálne 95 % vírusov a baktérií. Respirátor bez výdychového ventilu je tak dokonalou a efektívnou ochranou pred kvapôčkovou a vírusovou nákazou. Môžeme potvrdiť, že respirátor chráni ako nositeľa, tak okolie.

Certifikácia respirátora spĺňajúca kritériá Ministerstva zdravotníctva SR

Tento respirátor prešiel atestáciou v Nemecku, kde získal všetky potrebné certifikácie. Disponuje certifikáciou CE, tak FDA certifikáciou.

Zvýšená ochrana vďaka 5tim vrstvám

Respirátor FFP2 disponuje 5timi vrstvami, ktoré zvyšujú samotnú účinnosť nad 95 %. Ochrana pred nákazou vírusmi a baktériami je tak v tomto prípade na maxime možností. Tento respirátor triedy FFP2 zabraňuje šíreniu koronavírusu a zabraňuje jeho rýchlejšiemu šíreniu.

nanorespirator-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci

Respirátor FFP2 / KN95 s gumičkou

Respirátor FFP2 / KN95 bez výdychového ventilu je vyrobený z technológie priliehajúcej k tvári a zároveň sa vďaka prispôsobiteľnej gumičke nosí veľmi príjemne. Veľkosť respirátora je univerzálna. Preto ho môžu nosiť muži aj ženy.

respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-2

Povinné nosenie respirátorov v obchodoch aj MHD od štvrtka 25. 2. 2021

Vláda SR vyhlásila povinné nosenie respirátora triedy FFP2, resp. KN95 všade, kde je vyššia koncentrácia ľudí. A teda v obchodoch aj mestskej hromadnej doprave. Tento typ respirátora spĺňa všetky požiadavky, ktoré boli stanovené týmto vyhlásením.

Špecifikácia

  • Certifikácia: CE certifikácia, FDA Certifikácia
  • Bakteriálna účinnosť:: >95 %
  • Filtračná trieda: FFP2/ KN95
  • Respirátor FFP2 disponuje gumičkou pre zachytenie
  • Veľkosť: univerzálna
  • Farba: biela

Harmonizované normy ochrany:

  • Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2)
  • China GB2626-2006 (KN95)

Výrobok je v zhode s ustanoveniami nariadenia vlády č. 21/2003 Zb., preberajúc smernicu rady 89/686 / EHS o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa osobných ochranných prostriedkov v znení smerníc 93/68 / EHS a smernice Európskeho parlamentu a Rady 96/58 / ES.

Posúdenie zhody bolo vydané na základe certifikátu č .: 3418475.10-CPA od DEKRA Testing and Cerfication GmbH, Nemecko.

Účel použitia

Respirátor FFP2 bez výdychového ventilu slúži na ochranu dýchacích ciest pred vzduchom šírenými aerosolmi alebo kvapôčkami nesúcimi baktérie, vírusmi alebo pred peľovými a prachovými časticami s účinnosťou filtrácie> 95 % 0,3 mikrometra častíc.

Pred použitím si prečítajte návod na použitie, preverte, či respirátor nie je poškodený a pri nasadzovaní respirátora na tvár postupujte podľa návodu. Nedodržanie pokynov môže výrazne znížiť účinnosť respirátora a zapríčiniť vážne poškodenie zdravia.

respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-3

Návod na použitie respirátora FFP2

1. Respirátor držte v ruke rovnako ako na obrázku: nosový diel uchopte končekmi prstov, tak aby popruhy viseli okolo zápästia.
2. Držte respirátor pod bránou s nosovým dielom hore.
3. Horný popruh upevnite okolo hlavy, rovnako upevnite aj spodný popruh pod ušami a masku nasaďte.
4. Popruhy nesmú byť skrútené.
5. Oboma rukami utesnite medzery okolo nosa, aby maska ​​správne sedela. Utesnením iba jednou rukou môže byť znížená účinnosť respirátora.
6. Pred vstupom na pracovisko riadne prekontrolujte utesnenie masky.

Respirátor je určený na jednorazové použitie, nečistí sa, doba použitia je závislá na prašnej koncentrácii na pracovisku a aktivite používateľa. Respirátor vymeňte okamžite, keď sa vám začne dýchať horšie, alebo keď dôjde k poškodeniu respirátora. Respirátor je určený na ochranu užívateľa proti vdychovaniu pevných častíc a kvapalných
aerosólov neprevyšujúcou 20-násobok NPK / PEL (najvyššia prípustná koncentrácia). Vhodný napr. pri brúsení dreva, omietky, betónu, tehál, obkladačiek, ...

navod-na-pouziti-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-na-hlave

Skladovanie a likvidácia: respirátor musí byť uchovaný v suchom a čistom prostredí pri teplotách -20 až + 40 °C pri max. relatívnej vlhkosti do 80 %. Po použití zlikvidujte v súlade so zákonom o odpadoch, pokiaľ nie sú respirátory znečistené nebezpečnými látkami, vyhoďte do komunálneho odpadu.

Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk