B2B Deluxe Stieracia mapa sveta, malá, 42 x 30 cm, bielo-zlatá

Neohodnotené
Značka: B2B
€15,90 €15,90 od €15,90 –38 % –50 % až –50 %
deluxe stiraci mapa sveta mala 42 x 30 cm bilo zlata 16
€15,90 €15,90 od €15,90 –38 % –50 % až –50 % €9,90 €7,90 od €7,90 €9 bez DPH €7,20 bez DPH od €7,20 bez DPH
Skladom Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2022 6.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zoškrabujte si spomienky, kde ste boli a premýšľajte akú krajinu budete chcieť navštíviť nabudúce. So stieracou mapou Deluxe vás cestovanie bude baviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa sveta, malá, 42 x 30 cm, bielo-zlatá

Najpodrobnejšia dostupná stieracia mapa sveta pre cestovateľov, ale aj začínajúcich dobrodruhov. Zoškrabte si ciele, ktoré ste navštívili a odhaľte krásne štylizované destinácie. Táto stieracia mapa predstavuje jedinečný darček pre nadšencov cestovania, ktorý umožňuje úplnú personalizáciu mapy pre cestovanie po svete.

Táto stieracia mapa sveta je vytlačená na vysoko kvalitný hodvábny umelecký papier s lesklým povrchom, a preto stieracia cestovná mapa funguje veľmi jednoducho. Akonáhle je odstránený zlatý povlak, odhaľuje mapu sveta pod ním.

Stieracia mapa je prinajmenšom spúšťač konverzácie. Zostaňte doma alebo v práci, aby ste zapálili svoj vnútorný ohník cestovania alebo dokonca vyvolali malú priateľskú súťaž so svojimi priateľmi a rodinou. Vyplňte týmto interaktívnym umeleckým dielom smutne prázdnu stenu.

Pre tých, ktorí chcú detail a dokonalý dizajn

To, čo odlišuje túto mapu od ostatných stieraciach máp, je jej detailná kvalita a krásny dizajn. Jej dokonalé spracovanie umožňuje tento extra detail. Tento štýlový design mapy si budete chcieť uchovať po dlhú dobu, pretože predstavuje umelecké dielo pre vašu stenu, ktoré je nadčasové.

Dokonalý darček na narodeniny aj Vianoce

Naša mapa je ideálna pre milovníkov cestovania vo vašom živote, pretože im umožňuje prispôsobiť si cestu a zobraziť ich uskutočnené i plánované cesty. Ste pozorovateľom? Darujte stieraciu mapu niekomu špeciálnemu, aby ste mohli sledovať jeho cesty v reálnom čase a cítiť sa súčasťou expedície. Cestovanie môže vytvoriť špeciálne spojenie a naše mapy sú tu, aby túto skutočnosť podporovali.

Dokonalosť v detaile

Naša stieracia mapa je starostlivo vytvorená profesionálnym tímom kartografov, čo potvrdzuje, že bola vytvorená ako najestetickejšia a najpodrobnejšia mapa, ktorá obsahuje krajiny v rôznych farbách a ich hranice, mestá, tieňovanie kopcov, najvyššej hory, rieky, hĺbku a štátne obrysy.

Návod na použitie

Ak chcete zoškrabať mapu sveta, jednoducho vezmite mincu alebo nožík a odstráňte vrstvu nad cieľmi, ktoré ste mali to šťastie navštíviť. Nielen, že sú uvedené na stieracej mape krajiny, ale sú tu aj mestá. Táto nástenná stieracia mapa sveta meria 42 x 30 cm. Rámček nie je súčasťou balenia.

Špecifikácia:

Rozmer: 42 x 30 cm

Súčasťou balenia: stieracia mapa, tuba

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk