Newyes inteligentný poznámkový blok, znovupoužitelný

Novinka
Značka: Newyer
€24,40 €20,33 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Šikovný poznámkový blok, ktorý môžete používať nekonečne mnoho krát. Píšte, kreslite, nahrajte svoje dielo do aplikácie a následne všetko zmažte handričkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Newyes inteligentný poznámkový blok (nekonečne znovupoužitelný)

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-11Jedná sa o čarovný a hlavne šikovný poznámkový blok či digitálny zápisník, na ktorý môžete písať špeciálnym perom a následne všetko do pár sekúnd zmazať. Písaný text možno vyčistiť mazacou stranou pera, handričkou alebo horúcim vzduchom fénu. Všetko funguje iba pre mazacie perá 

Tento digitálny a inteligentný poznámkový blok či znovupoužiteľný zápisník poskytuje vysoký štandard učenia a kreatívneho pracovného procesu. Uvážený dizajn inteligentného poznámkového bloku vám umožní získať skvelé skúsenosti s tradičným umením. Večný zápisník má optimálnu veľkosť stránky 14,2 x 21 cm a poskytuje extrémne plynulý zážitok z písania, kreslenia aj maľovania.

Pomocou špeciálneho pera sa vaše písanie drží na stránkach ako na bežnom papieri, ale pridajte kvapku vody alebo použite fén a všetky poznámky zmiznú ako mávnutím čarovného prútika. Papier na opakovane použiteľné zápisníky je vyrobený zo syntetických materiálov. To znamená z technológie bez využitia stromov vo výrobnom procese. Ekologické riešenie tohto poznámkového bloku, ktoré vám bráni vo využívaní nadmerného spotrebovávania papiera, môže poslúžiť ako na nácvik, tak písanie poznámok. Prepisovateľný poznámkový blok je určený pre ľudí, ktorí chcú, aby nekonečne opakovane použiteľný digitálny zápisník vydržal roky, ak nie celý život.

Robte si poznámky na zmazateľný papier

Zapisujte si poznámky, kreslite alebo počítajte, bez toho aby ste plytvali papierom. Tento opakovane použiteľný linajkový zápisník možno nekonečne používať iba vďaka vlhkej handričke. Šikovný poznámkový blok obsahuje v balení kožený obal vo veľkosti 23 x 17 cm, 50 listov, 1 špeciálne pero a 1 handričku z mikrovlákna.

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-2

Získajte, uchovávajte a organizujte poznámky prostredníctvom aplikácie

S týmto digitálnym zápisníkom môžete svoje poznámky ľahko zachytiť a odoslať do obľúbených cloudových služieb a potom ich usporiadať. Siahnuť môžete takmer po akejkoľvek aplikácii. K tomuto zápisníku však dokonale sedia aplikácie Newyes Note (zdarma) alebo aplikácia CamScanner, vďaka ktorým môžete svoje poznámky posielať na Disk Google, Dropbox, Evernote, Box, OneNote, iCloud Alebo e-mail. K dispozícii sú najbežnejšie formáty ako PDF aj JPG.

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-9

Ekologický výrobok

Papier na opakovane použiteľné zápisníky je vyrobený zo syntetických materiálov. To znamená technológiu bez zásahu do sveta stromov vo výrobnom procese. Ekologické riešenie tohto poznámkového bloku vám bráni vo využívaní neprimeraného počtu stránok.

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-7

Kvalitný kožený obal inteligentného zápisníku

Šikovný zápisník disponuje skvelým dizajnom, pričom je chránený kvalitným koženým obalom. Obal zároveň obsahuje vo vnútri niekoľko slotov usporiadania kariet alebo iného príslušenstva.

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-6

Mažte a odstraňujte poznámky, ako sa vám zachce

Poznámky alebo kresby môžete odstrániť otrením handričkou do vlhka. Stránky je tiež možné čistiť fénom s horúcim vzduchom.

Špecifikácia

 • Veľkosť zápisníku: 23 x 17 cm
 • Veľkosť listov: 21 x 14,2 cm
 • Šikovný zápisník je vhodný pre architektov, maliarov, učiteľov, ale aj študentov, žiakov i deti
 • Už žiadne plytvanie papierom, jeden šikovný zápisník je možné znovu použiť viac ako 500-krát
 • Tento digitálny opakovane použiteľný notebook A5 má 50 riadkových stránok a 50 čistých stránok, spolu 100 stránok (50 listov)
 • Súčasť balenia:
  • zápisník,
  • mazacie pero - atramentové gumovacie pero PILOT FriXion Ball
  • mazacia handrička.

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-10

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-12

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-1

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-3

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-4

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-5

newyes-chytry-poznamkovy-blok--a5--nekonecne-znovupouzitelny-8

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky

Newyes chytrý poznámkový blok, A5 (nekonečně znovupoužitelný)

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk