Doprava a dodanie

Predlžujeme možnosť výmeny a vrátenia až na 60 dní!

Nakupujte u nás s pokojnou cestovateľskou dušou. Všetky nákupy môžete vymeniť alebo vrátiť až do 60 dní. Pokiaľ vám alebo obdarovanému nebude tovar vyhovovať, môžete ho vymeniť alebo vrátiť v predĺženej lehote bez udania dôvodu. Podmienka vrátenia peňazí je nepoškodený, čistý a nepoužitý tovar.

 

  Logo_Packeta_s.r.o. Logo_Packeta_s.r.o. gls-logo
Packeta (Doručenie na výdajné miesto) Packeta (Doručenie na adresu) GLS (Doručenie na adresu)

 Nákup 0 – 59 € 

3,89 € 5,49 € 6,90 €
 Nákup nad 59 €  ZDARMA 5,49 € ZDARMA
 Dobierka 1,99 € 1,99 € 1,99 €

 

*Cenník je platný pre objednávky do 5 kg. Doprava zadarmo sa nevzťahuje na objednávky s hmotnosťou nad 5 kg. U GLS nad 2 kg.

Minimálna hodnota objednávky (bez dopravy a platobnej metódy, po uplatnení zľavového kódu) sú 3 €.

Ako rýchlo balíček odosielame

 

Objednávky na dobierku odosielame do 24 hodín od ich prijatia. V prípade platby prevodom až po pripísaní peňazí na náš účet.

Objednanie do 11:00: z balíčku se môžete tešiť už na druhý deň (u dopravcu GLS dochádza k zdržaniu min. +1 deň). Príklad: pokiaľ si objednáte balíček v pondelok o 10:30, budete si môcť vyzdvihnúť už na druhý alebo následujúci deň (platí pre platbu na dobierku)

Objednanie po 11:00: z balíčku se môžete tešiť už za dva dni (u dopravcu GLS dochádza k zdržaniu min. +1 deň). Príklad: Pokiaľ si objednáte balíček v pondelok o 13:00, budete si ho môcť vyzdvihnúť najskôr v stredu (platí pre platbu na dobierku)


 

Aké prepravné spoločnosti vám ponúkame?

 

Logo_Packeta_s.r.o.

Doručenie na výdajné miesto (98 % zásielok do druhého dňa)

 • Vyzdvihnutie zásielky druhý alebo tretí deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Vyzdvihnúť si môžete zásielku kedykoľvek budete chcieť počas nasledujúcich 7 dní odo dňa doručenia zásielky na pobočku. Pokiaľ odošlete objednávku do 8:00 daného dňa, objednávku môžete očakávať s najkratším možným dodaním (platí pre platbu na dobierku)
 • Viac než 4 700 pobočiek po celom Slovensku.
 • Sledovanie zásielky online na stránkach dopravcu
 • Na možnost vyzdvihnutia budete upozornení bezplatnou SMS a emailom s heslom
 • Pre vyzdvihnutie zásielky nepotrebujete občiansky preukaz. Môžete poslať napr. svojho blízkeho. K vyzdvihnutiu potrebujete len heslo, ktoré obdržíte bezplatnou SMS
 • Zákaznicky servis na telefóne vás navedie na výdajne miesto alebo vám pomôže s reklamáciou na mieste. Kontaktujte priamo dopravcu na telefóne +421 221 201 135 (Po-Pia 09:00 – 18:00 hod.) alebo e-mailom na: info@packeta.sk

 


Logo_Packeta_s.r.o.

Doručenie na adresu (98 % zásielok do druhého dňa)

Svoje zásielky môžete posielať prostredníctvom služby Najrýchlejší doručenie až domov. Pri tejto službe nebude definovaný konkrétny dopravcu, toho v daný moment vyberieme my podľa aktuálnej situácie a vyťaženosti prepravy. Avšak, či vašu zásielku doručí Remax, UPS či iný dopravca, cena, ktorú zaplatíte vy, bude vždy rovnaká.

 • Pri výbere tohto dopravcu sa môžete z balíčka tešiť do tretieho dňa od expedície z nášho skladu (platí pre platbu na dobierku)
 • O termíne doručenia vás bude dopravca informovať prostredníctvom SMS alebo emailom, podľa toho, ktorý kontaktný údaj nám poskytnete
 • Vďaka tomu vám kuriér v deň doručenia spresní hodinové rozmedzie, v rozsahu 2 hodín, kedy dorazí
 • V prípade akýchkoľvek otázok o doručenie alebo zmene doručenie zásielky, nás kontaktujte na info@zapakuj.cz
 • Hmotnosť balíčka až 15 kg

 


gls-logo

GLS – Doručenie na adresu (doba doručenia: 1 – 3 dni)

GLS Slovakia ponúka balíkové a expresné služby v Slovenskej republike a kladie pritom dôraz na prvotriednu kvalitu.

 • Akonáhle odovzdáme Váš balíček do rúk GLS, obdržíte informatívny e-mail o jeho odoslaní.
 • V deň doručenia Vám dá GLS vedieť prostredníctvom e-mailu a SMS o predpokladanom trojhodinovom časovom okne, v ktorom bude doručenie prebiehať (v tejto správe nájdete aj odkaz na sledovanie zásielky a číslo na kuriéra). Vy budete vedieť, či v tomto čase bude niekto prítomný, kto by balík prevzal.
 • Pokiaľ to nebude možné a Vy premeškáte pokus o doručenie, máte k dispozícii rôzne voľby ďalšieho doručenia. Dostanete e-mailovú alebo textovú správu obsahujúcu odkaz, ktorý Vás navedie priamo do aplikácie, kde je prehľad možností pre ďalšie doručenie Vášho balíčka. Zvolíte si podľa seba najlepší spôsob ako balík prijať pri ďalšom pokuse o doručenie.
 • Na stránke https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok môžete po zadaní čísla Vašej zásielky sledovať, kde sa práve nachádza.
 • Hmotnosť balíčka až 40 kg
 • Pokiaľ u seba nemáte hotovosť, môžete dobierku zaplatiť platobnou kartou. Vodiči sú vybavení mobilným platobným terminálom a tlačiarňou.

Doručenie v rámci Slovenskej republiky je spravidla do 2 dní od odoslania balíčka.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk