Dettol antibakteriálny gél na ruky, 50 ml

Super cena
Značka: Dettol
€2 €1,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Antibakteriálny gél na ruky značky Dettol s príjemnou vôňou dokáže zničiť 99,9 % baktérií a vírusov už za 60 sekúnd. Ideálny na použitie na cestách, vo verejných dopravných prostriedkoch, toaletách alebo pred jedlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dettol antibakteriálny gél na ruky, 50 ml

Počas dňa nemáte vždy k dispozícii vodu a mydlo, aby ste si očistili ruky. Preto sa vám hodí malý pomocník v podobe antibakteriálneho gélu na ruky značky Dettol. Ten dokáže zničiť 99,9% baktérií a vírusov už za 60 sekúnd. Ideálne pre použitie na cestách, vo verejných dopravných prostriedkoch, toaletách alebo pred jedlom. Vďaka jeho mini baleniu sa hodí do mesta, na cestovanie aj do príručnej batožiny. Môžete si vybrať dezinfekčný gél s príjemnou vôňou.

Vydezinfikujte si ruky antibakteriálnym gélom Dettol a zvýšte svoju obranyschopnosť aj voči nakazeniu nepríjemným koronavírusom známym aj ako COVID-19.

Použitie

Nakvapkajte si pár kvapiek na ruky a rozotrite do sucha.

Zloženie: Etanol

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekčné gely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Položka bola vypredaná…

Už viac ako pred 80 rokmi sa objavila značka Dettol, ktorá pomáhala priamo v nemocniciach. V dnešnej dobe je celosvetovo uznávanou značkou a č. 1 v boji proti baktériám. U nás nájdete od značky Dettol antibakteriálny gél.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk