Mini dáždnik, cestovný, elegantný

Super cena
Značka: B2B
€15,90 €13,25 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Odolnosť a zároveň dokonalá elegancia sa ukrýva v tomto dáždniku, ideálnym veľkostne do kabelky alebo batohu. Dáždnik, na ktorý budete pyšní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini dáždnik, cestovný, elegantný

mini-destnik--cestovni--elegantni-fialova

Tento dáždnik je výrobcom dômyselne prepracovaný do detailu. Je vyrobený z odolného vlákna, ktorý ho chráni proti poškodeniu alebo prevráteniu. Odpudzuje vodu a tiež odoláva vetru až do rýchlosti 55 km/h.

Skladací mini dáždnik je špeciálne navrhnutý pre ženy aj mužov. Stačí si vybrať farbu, ktorá vás najlepšie vystihuje. Veľkostne sa hodí na cestovanie, pretože sa zmestí aj do menšej kabelky alebo batohu. Zároveň ho môžete vďaka UV ochrane použiť aj ako slnečník pri chôdzi.

Kompaktná veľkosť

Tento malý a ľahký dáždnik vážiaci iba 220 g, čo zahŕňa aj váhu vodotesného puzdra, do ktorého si môžete dáždnik bezpečne uschovať po príchode do práce. Nestane sa vám tak nepríjemná vec, že by ste museli dáždnik neustále držať v ruke, kým neuschne alebo riskovať namočenie dôležitých vecí v kabelke, či batohu.

Odolnosť sa skrýva v kvalite použitého materiálu

Stredová tyč je vyrobená zo zliatiny niekoľkých tvrdých kovov. Rovnako tak u ostatných častí dáždnikov boli použité tvrdé materiály, zatiaľ čo plášť je podporený silným vláknom, čo znamená, že dáždnik odolá aj silnému vetru. Cestovný dáždnik je pre vás skvelou voľbou na cestách.

mini-destnik--cestovni--elegantni-cerny

99 % UV ochrana

K vytvoreniu tohto UV dáždnika bola pridaná vrstva zaisťujúca maximálnu UV ochranu, ktorá blokuje 99 % UV žiarenia. Táto vrstva UV ochrany zároveň pomáha podporiť chladiacu funkciu v prípade slnečného a horúceho počasia. Ak sa teda rozhodnete dáždnik použiť ako slnečník.

mini-destnik--cestovni--elegantni-modra

Vodeodolné púzdro a nápaditý darček

Tento mini dáždnik je dodávaný v štýlovom vodotesnom púzdre veľkým iba 19 cm. Je tak zároveň perfektným tipom na darček pre ženy, mužov, deti, študentov, rodičov, priateľov, kolegov alebo manžela či manželku.
mini-destnik--cestovni--elegantni-otevreny
 
Súhrn
 1. Blokujte ultrafialové lúče: Anti-ultrafialový povlak účinne blokuje ultrafialové lúče. Nový povlak môže blokovať ultrafialové lúče o 99 % a chrániť pokožku pred slnkom.
 2. Praktická veľkosť: Super malý, po zložení 19 cm je možné vložiť do batohu, vhodný na cestovanie.
 3. Vysoká kvalita: vysoko kvalitný materiál strednej tyče, silný a ľahký.

Špecifikácia

 • Sofistikovaný povrch dáždnika, odolný, vodotesný a odolný proti UV žiareniu
 • Veľkosť otvoreného dáždnika: 96 cm x 58 cm
 • Dĺžka zloženého dáždnika v puzdre: 19 cm
 • Hmotnosť: 220 g
 • Materiál dáždnika: vlákno
 • Materiál strednej tyče: zliatina
 • Materiál rukoväte dáždnika: guma
 • Spôsob otvárania: manuálne

mini-destnik--cestovni--elegantni-rozmery

mini-destnik--cestovni--elegantni-manualny

mini-destnik--cestovni--elegantni-prakticky

mini-destnik--cestovni--elegantni-vodeodolny

Dodatočné parametre

Kategória: Do dažďa
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk