Bedabenc cestovný fén na vlasy s ionizátorom

Novinka BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€27,90 –42 % €16,20 €13,50 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2022 7.12.2022 7.12.2022 7.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vybavte sa na svoje potulky svetom cestovným fénom na vlasy s ionizátorom, ktorý vaše vlasy vždy pripraví na ďalší perfektný deň a vy môžete opäť zažiariť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bedabenc cestovný fén na vlasy s ionizátorom

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (7)Využite na cestách tento kvalitný cestovné fén na vlasy s ionizátorom. V porovnaní s inými bežnými fénmi je tento fén značky Bedabenc jedinečný tým, že odoláva prachu na molekulárnej úrovni. A čo viac, vďaka svojej funkcii záporných iónov zabraňuje nežiaducemu krepovateniu a poškodeniu teplom.

Vylepšená sila vetra

Vylepšená sila vetra so silou až 1 000 W, striedavý motor pre rýchly a efektívny styling, to všetko skrýva tento profesionálny iónový sušič vlasov. Vysokorýchlostný striedavý motor zároveň poskytuje silnejší vietor pre rýchle sušenie za kratšiu dobu v porovnaní s ostatnými a poskytuje aj dlhšiu životnosť než bežné fény na vlasy. Je vybavený 2 rýchlosťami a 3 nastaveniami tepla (horúca / studená / teplá).

Funkcia záporných iónov a konštantnej teploty

Táto technológia záporných iónov fénu na vlasy uvoľňuje milióny záporných iónov, vďaka čomu vlasy vyživuje a zároveň im dodáva žiarivý lesk. Ďalej vyhladzuje nežiaduce krepovatenie, pričom stála funkcia teploty pomáha vlasy rýchlo vysúšať a zároveň zabraňuje ich poškodeniu teplom a poskytuje vašim vlasom tú najlepšiu starostlivosť.

 2 koncentrátory a 1 difuzér

Aby sme vám tieto technikálie vysvetlili ľudskou rečou, 2 koncentrátory a 1 difuzér pomáhajú prispôsobiť funkcie fénu potrebám všetkých druhov vlasov: kučeravých, rovných, tenkých i silných. Súčasťou balenia je aj stylingová hubica, ktorá vám pomôže lepšie ovládať smer vetra pre ľahký styling.

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (8)

Ľahký a prenosný

Tento cestovný fén s ionizátorom má dvojitý bezpečnosťou filter pre jednoduché čistenie a chráni vaše vlasy pred jednoduchým nasatím do sušiča vlasov. Váži iba 200 g a jeho veľkosť dosahuje rozmery 23 x 12 x 7,5 cm.

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (4)

Špecifikácia:

Farba: zelená / biela / čierna

Veľkosť: 23 x 12 x 7,5 cm

Hmotnosť: 200 g

Dĺžka kábla: 1,3 m

Vstupné napätie: 220V, 50/60 Hz

Výkon: 1000 W

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (5)

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (2)

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (1)

bedabenc-cestovni-fen-na-vlasy-s-ionizatorem (6)

Dodatočné parametre

Kategória: Fény na vlasy
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk