Keramická pokladnička na peniaze s hodinami, glóbus

VÝPREDAJ
Značka: B2B
€50 –51 %
keramicka pokladnicka na peniaze globus (1)
€50 –51 % €24,50 €20,42 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Táto dizajnová vychytávka v podobe pokladničky na peniaze urobí radosť vám alebo vašim blízkym. Pokladnička na peniaze vo forme glóbusu sa hodí ako darček pre všetkých vášnivých cestovateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramická pokladnička na peniaze s hodinami, glóbus

keramicka-pokladnicka-na-peniaze--globus (4)Táto keramická pokladnička na peniaze v tvare glóbusu môže byť veľmi pekný darček pre vašich blízkych, ale aj pre vás. Môžete ju použiť len ako dekoráciu, pokladničku na peniaze alebo darček pre svojich priateľov. Pomôžete vám ušetriť peniaze, ktoré si môžete šetriť v minciach aj menších hodnôt. Budete sa čudovať, čo všetko dokážete ušetriť za pol roka.

Upozornenie: pre vybratie peňazí je nutné pokladničku rozbiť. Peniaze inak nejdú vybrať. Hodiny sú len imitáciou. Ručičky sa nehýbu.

Táto keramická pokladnička na peniaze sa hodí pre domáce i kancelárske stoly. Skrátka a jednoducho, elegantná a zároveň praktická dekorácia.

Kombinácia dokonalého remesla a umenia

Táto pokladnička na peniaze v štýle zemegule má veľmi hladkú štruktúru, línie sú prirodzene hladké, čo však najviac dotvára trojrozmerný dizajn. Tento úžasný sochársky kúsok je ideálnou kombináciou elegancie a retro dizajnu, ktorý bez problémov zapadne do vášho interiéru.

Mince takmer všetkých veľkostí

V hornej časti pokladničky je otvor pre mince niekoľkých veľkostí. Pre vybratie peňazí je nutné pokladničku rozbiť. Peniaze inak nejdú vybrať.

keramicka-pokladnicka-na-peniaze--globus (3)

Ideálny darček

Krajší darček pre cestovateľov a dobrodruhov budete hľadať ťažko. Pokladničku na peniaze vo forme glóbusu môžete využiť ako darček pre svojich blízkych, rodinu alebo kamarátov. Hodí sa ako darček na Vianoce, narodeniny, meniny alebo okrúhle jubileum.

keramicka-pokladnicka-na-peniaze--globus (1)

Široké možnosti využitia

Pokladnička na peniaze, ktorú môžete využiť aj iba ako dekoráciu, môže žiariť u vás doma, na barovom pulte alebo napríklad na vašom kancelárskom stole.

Špecifikácia

Rozmer: 12 x 10,5 x 22,5 cm

Hmotnosť: 700 g

Materiál: prírodná živica

Upozornenie: pre vybratie peňazí je nutné pokladničku rozbiť. Peniaze inak nejdú vybrať.

keramicka-pokladnicka-na-peniaze--globus (4)

Dodatočné parametre

Kategória: Glóbusy
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk