Malý školský glóbus

Novinka Cenová bomba
€5,20 –5 %
maly skolni globus 5
€5,20 –5 % €4,90 €4,08 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Majte na stole peknú dekoráciu a zároveň poučnú maličkosť. Zatočte si s glóbusom a rozhodnite sa, kam povedú nabudúce vaše kroky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý školský glóbus

maly-skolni-globus-3

Rodičia a pedagógovia veľmi dobre poznajú zmysel vzdelávania v detstve pomocou praktických vizuálnych pomôcok. Pokiaľ ide o poznávanie geografie, žiadna ilustrácia nie je tak účinná ako realistický guľatý školský glóbus. Na rozdiel od plochej mapy ho možno otáčať a analyzovať tak v 3D detaile, čo umožňuje deťom zažiť zázraky vedy prostredníctvom aktívneho zapojenia.

Klasický dizajn

Tento mini školský glóbus je roztomilý, ľahký a zároveň veľmi praktický. Úžasne vynikne na akomkoľvek viditeľnom mieste, ako sú poličky, knižný priestor alebo váš stolík. Tento školský glóbus obsahuje klasickú mierku zemepisnej šírky v štýle, ktorý vám umožní dozvedieť sa viac o kontinentoch, krajinách i mestách oboch pologulí.

Zábava a vzdelávanie

Tento školský glóbus aktualizoval podrobnosti, ktoré obsahujú žiarivo modré oceány, farebné územia krajín s politickými hranicami a povzbudzuje zvedavé deti, aby preskúmali svet geografie. Deti môžu byť schopné preskúmať kontinenty, ktoré poznajú alebo nepoznajú, ale snažia sa nájsť napríklad miesto v ich okolí. Pomôžte im spoznať všetky skutočnosti o našej Zemi geograficky i historicky.

360 stupňov rotujúcich na podstavci

Tento glóbus s mapou sveta sa otáča o 360 stupňov s prémiovým plastovým stojanom. Deti si nájdu to svoje, či už samy alebo spoločne s priateľmi či rodinou. Otáčaním zemegule a hľadaním rôznych krajín a kontinentov môžete inšpirovať ich nadšenie pre učenie.

maly-skolni-globus-4

Vysoká kvalita

Kvalita tlače je u tohto školského glóbusu na vysokej úrovni. Je jemný a detailný, čo sa hodí k veľmi príjemnému zážitku pri čítaní geografickej sféry Zeme.

maly-skolni-globus-2

Ideálny darček

Lepší tip na darček pre všetky príležitosti budete hľadať ťažko. Využijete ako darček k narodeninám, Vianociam, alebo pre kolegov na vystavenie v kancelárii.

 

 

maly-skolni-globus-1

Rozmery:

  • Priemer glóbusu: 10,6 cm
  • Výška: 16 cm
  • Priemer základne: 7 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Glóbusy
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk