Lodný vak na vodu, vodotesný, 2 l (spevnený materiál)

€9,90 €8,25 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vyrážate na vodu a potrebujete si schovať svoj mobil a peňaženku do lodného vaku? Tak presne pre vás sa hodí táto veľkosť nepremokavého vreca s objemom 2 litre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lodný vak na vodu, vodotesný, 2 l (spevnený materiál)

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-1

Dizajnéri tohto lodného vaku pevne veria, že ochrana vašich cenností je zásadná pre udržanie dobrej nálady počas vašich outdoorových dobrodružstiev. Navrhli teda tento lodný vak, aby vaše veci boli suché, čisté, v bezpečí a chránené pred pieskom, prachom, blatom a snehom, aby ste si mohli bez obáv užívať vonkajších aktivít.

Či už sa chystáte na akékoľvek dobrodružstvo, ako je jazda na kajaku, kanoistika, snowboarding, lyžovanie, turistika, kempovanie, výlet len s batôžkom, náš lodný vak je výbavou, na ktorú sa môžete skutočne spoľahnúť. Je skvelé udržať svoje veci v suchu v akomkoľvek mokrom prostredí, aj keď je lodný vak ponorený. Jeho vodotesné, ľahké, kompaktné a odolné vlastnosti určujú, že musí byť nevyhnutnou súčasťou vašej outdoorovej výbavy!

Spoľahlivá ochrana

Veríme, že naše lodné vaky sú najlepšou voľbou vôbec. Tieto lodné vaky vydržia roky a poskytujú vodotesnú ochranu aj tým najnáročnejším užívateľom.

Ideálna veľkosť pre cennosti

Tento vodeodolný lodný vak je vybavený veľmi jednoduchým prístupom so západkou a zamykaním, ktorý má obojstranne spoľahlivý systém. Je vhodný pre uloženie mobilného telefónu, peňaženky, kľúčov a iných drobností.

Všestranné využitie

Náš lodný vak je veľmi ľahký a kompaktný, takže je nevyhnutným pre všetky vaše cestovné plány. Ľahko sa zabalí do batožiny akejkoľvek veľkosti!

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-5

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-4

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-3

lodni-vak---nepromokavy-pytel-na-vodu-2-l--zpevneny-material-2

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk