Lifeventure štuple do uší, 3 páry

Cenová bomba
Značka: Lifeventure
€5,49 €4,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Vybavte sa na cestu lietadlom špeciálnymi silikónovými štupľami do uší, ktoré vám pomôžu nielen s vyrovnávaním tlaku, ale aj s redukciou hluku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štuple do uší do lietadla, silikónové

Mäkký silikónový materiál, ktorý sa prispôsobí tvaru vášho ucha pre maximálnom znížení hluku. Sú ľahké a pohodlné na nosenie aj po celý deň, tiež opakovane použiteľné. Stačí ich pravidelne čistiť a nechať prirodzene schnúť pre opätovné použitie.

Pohodlné nosenie

Štuple do uší s potlačením hluku sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do všetkých zvukovodov, bez toho aby vytvárali tlak, vhodné pre dospelých i deti.

Mnohostranné použitie

Tieto vodotesné špunty do uší majú skvelý výkon pri znižovaní hluku, blokujú hluk zo stavby, koncertu alebo prevádzky, takže môžete mať lepšie prostredie pre spanie alebo štúdium.

Spoľahlivý a praktický dizajn

Praktické cestovné a outdoorové príslušenstvo pre pokojný spánok. Vyrobené z udržateľných materiálov. Lifeventure štuple do uší sú s vami na každom kroku.

Návod na použitie

  1. Pred použitím si vždy prečítajte informácie o produkte.
  2. Pred zasunutím stlačte nos a vyfúknite si uši. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vždy vložte do uší jednu hodinu pred vzlietnutím. Odstráňte po pristátí až po otvorení dverí kabíny.
  3. Chronickí cestujúci môžu vložiť štuple do uší aj 2 hodiny pred vzletom. K odstráneniu môže dôjsť, keď lietadlo dosiahne maximálnu nadmorskú výšku a znovu vloženiu cca hodinu pred pristátím.

Čistenie a dezinfekcia

Vezmite mydlo, ľahko navlhčenú utierku a utrite koniec, kým nie je čistý. Dbajte na to, aby voda nemohla preniknúť do valcovej dutiny vo vnútri zátky, vnútri obsiahnutý filter sa môže pri kontakte s vodou zalepiť.

Špecifikácia

  • Rozmer krabičky: 5,6 x 6,5 x 1,8 cm
  • Hmotnosť: 30 g

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie, štuple do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk