Diffusil Repelent Family proti komárom, 100 ml

Super cena
Neohodnotené
Značka: Diffusil
€3,90 €3,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia

V prírode by ste mali myslieť aj na drobný hmyz, ktorý môže ohroziť vaše zdravie a dokáže byť aj otravný. Ideálnou ochranou je repelent Diffusil proti komárom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Diffusil Repelent Family proti komárom, 100 ml

Pred tým ako vyrazíte do prírody, vybavte sa prvotriednou ochranou proti komárom a kliešťom. Ochrana je v tomto prípade viac ako dôležitá. Vďaka repelentu proti komárom a kliešťom Diffusil Family sa vyhnete všetkým potenciálnym štípancom. Využiť ho môžete aj pri letných grilovačkách na záhrade alebo v parku. Vďaka objemu 100 ml sa hodí aj do príručnej batožiny alebo do kabelky.

Diffusil Repelent proti komárom je nevhodný pre deti do 2 rokov.

Účinnosť repelentu je až 6 hodín alebo do umytí vodou. Na oblečení či topánkach dokáže repelent proti komárom a kliešťom vydržať až tri dni.

Použitie

Pred použitím pretrepte. Aplikujte zo vzdialenosti 30 cm na pokožku a rozotrite. Vyhnite sa priamemu zásahu očí a pier.

Zloženie

  • Účinná látka: Icaridin 16 %

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana pred hmyzom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.114 kg

Značka Diffusil vyrába tie najefektívnejšie repelenty proti komárom, kliešťom a ďalšiemu hmytu. Vďaka vysokému obsahu látky DEET alebo Icaridin sú všetky výrobky značky Diffusil veľmi obľúbené. Spôsob, akým chráni pred napadnutím hmyzom je taký, že maskujú pach obetí. Keďže prevažná väčšina hmyzu sa orientuje podľa tepla a pachu látok potu.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk