Lifesystems Repelent Expedition Ultra Deet, 50 % DEET

Značka: Lifesystems
€12,70 €10,40 od €10,40 €10,58 bez DPH €8,67 bez DPH od €8,67 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Repelent proti hmyzu značky Lifesystems poskytuje účinnú ochranu proti komárom a inému hmyzu vo všetkých prostrediach. Vďaka 50% obsahu zložky DEET dokážete repelent účinkovať až 24 hodín za všetkých okolností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifesystems Repelent proti hmyzu Expedition Ultra Deet, 50 % DEET

Tento repelent je unikátny svojím zložením. Obsahuje zloženie s až 50% obsahom DEET, ktorý je veľmi účinný voči všetkému bodavému hmyzu. Je vhodný aj pre deti od 2 rokov a účinkuje až 24 hodín.

Vysoká koncentrácia DEET

Repelent proti hmyzu určený pre vysoko rizikové oblasti s 50% koncentráciou DEET je vysoko účinný proti komárom pri prevencii malárie, encefalitídy, dengue a žltej zimnici.

Dlhodobá ochrana až 24 hodín

Maximálna ochrana s technológiou DermaLOC zaisťuje, že vydrží po aplikácii až 24 hodín a umožňuje niekoľkonásobné opakované aplikácie, čo sa odporúča v oblastiach s vysokou teplotou a vlhkosťou, aby vás repelent chránil čo najdlhšie.

Vhodný aj pre deti už od 2 rokov

Repelent je balený v odolnej hliníkovej fľaši s viečkom v spreji. Repelent vydrží 24 mesiacov od prvého otvorenia.

Funguje s ochranou proti slnku

Nie všetky repelenty si zachovávajú svoju účinnosť aj v spojení s ďalšími ochrannými prostriedkami. Tento repelent od značky Lifysystems však áno. Účinnosť by nemala byť ovplyvnená krémom proti slnku a nie je potrebné aplikovať viac ako odporúčané množstvo repelentu proti hmyzu. Vždy však najprv naneste opaľovací krém a pred aplikáciou repelentu ho nechajte dôkladne vsiaknuť do pokožky. (Poznámka: DEET môže ovplyvniť účinnosť slnečnej clony o 30 - 40 %)

Cestovanie s ľahkosťou

Repelent je vďaka svojej veľkosti veľmi praktický, je nehorľavý, a preto vyhovuje leteckým pravidlám.

Viac denných aplikácií

Vďaka technológii DermaLoc majú repelenty Lifesystems DEET veľmi nízku mieru absorpcie, čo znamená, že je možné opakovane aplikovať niekoľkokrát denne, aby bola zaistená dlhodobá ochrana.

Bezproblémové cestovanie lietadlom

Všetky repelenty proti hmyzu Lifesystems sú dodávané v trvanlivej hliníkovej fľaši s nepriepustnou pumpičkou a možno ich vziať do lietadlovej batožiny.

Odolný proti potu

Lifesystems repelent proti hmyzu je odolný proti potu, čo znamená, že môžete s kľudom v duši pokračovať vo svojich cestách a dobrodružstvách.

Použitie

Aplikujte rovnomerne na odhalené oblasti. Dôkladne votrite do kože. Pre aplikáciu na líca a krk si naneste malé množstvo do dlane a rozotrite. Držte ďalej od očí a úst. Aplikáciu opakujte podľa potreby, najmä v oblastiach s vysokou vlhkosťou a pri zvýšenom potení. Aplikáciu opakujte tiež po kúpaní alebo sprchovaní.

 

Bezpečnostné pokyny

  • Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným ohňom, horúcimi povrchmi.
  • PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich.
  • PRI IRITÁCII: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade.
  • Obsah obalu v súlade s miestnymi regionálnymi národnými medzinárodnými predpismi.

Zloženie

50 % DEET, Citriodol 0,2 % horká prísada

Číslo povolení: MZDR 19824/2016/SOZ

Čo je to zložka DEET?

DEET (N, N-dietyl-m-toluamid) je takmer bezfarebný aromatický amid, ktorý sa v kvapalnom skupenstve používa ako účinná zložka do repelentných prípravkov slúžiacich k odpudzovaniu bodavého a sajúceho hmyzu. Medzi ne patria komáre, muchy, kliešte a ďalšie druhy hmyzu, ktoré môžu byť príčinou prenosu a šírenia nebezpečných chorôb. DEET hmyz nezabíja, ale odpudí ho skôr, než sa dostane do kontaktu s ľudskou pokožkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana pred hmyzom
Záruka: 2 roky

Súčasťou britskej spoločnosti Lifesystems je v súčasnosti 50členný tím vývojárov produktov a skutočných odborníkov na cestovanie, ktorí dodávajú expedičné vybavenie špecializovaným predajcom vo viac ako 40 krajinách sveta. Ako tím, ktorý sám často prežíva nutkanie vrhnúť sa po hlave do dobrodružstva, vie, ako vyrobiť súpravu, ktorá je pre danú prácu vhodná. Výrobky Lifesystems sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol hlboko zvažovaný, aby vám pomohol dostať to najlepšie zo životného dobrodružstva, bez ohľadu na to, či veľkého alebo malého. Aby ste sa mohli vydať na ďalšie dobrodružstvo, zaistite si vedomosti, ktoré vás pripravia na čokoľvek.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk