V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigénový test zo slín (lízatkový)

Cenová bomba
Značka: V-Chek
€95 –22 %
v chek 2019 ncov ag saliva rapid test card antigenni test ze slin lizatko schvaleno mz cr sk
€95 –22 % €73,40 €66,73 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Neinvazívny POC antigénový test na COVID-19 zo slín s unikátnou metódou zistenia. Tento antigénny test je tzv. "lízátkový" antigénový test, ktorý vám šetrným spôsobom zistí výsledok do 15 minút. Rakúska jednička.

Detailné informácie

Podrobný popis

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigénový test zo slín (lízatkový)

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenny-test-zo-slin--lizatkovy- (1)Tento POC antigénový test V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card je na zozname, pre ktoré vydalo ministerstvo výnimku podľa § 4 ods. 8 nariadenia vlády č. 56/2015 Zb.

Celý názov: Guangzhou Decheng Biotechnology Co., LTD 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card
(Immunochromatography)

Tento test je zaradený medzi testy preplácané štátom podľa uznesenia vlády SR č. 794/2021 z 30. 12. 2021.

Expirácia: 15. 5. 2024

Jedno balenie obsahuje 20 kusov testov (20x testovacia sada + 20x výterový tampón).

Upozornenie: Ak objednáte testy jednotlivo v počte menej ako 20 ks, nie sú balené jednotlivo v krabičkách po kusoch (jednotlivé sety obdržíte plnohodnotne izolované, avšak bez krabičky).

Tento neinvazívny test V-Chek má registrovaného dovozcu (QUICKSEAL INTERNATIONAL, s.r.o.).

Tento POC antigénový test je neinvazívny a je vhodný aj pre deti.

COVID - 19 Antigen test zo slín - leták

COVID - 19 Antigen test zo slín - návod

COVID - 19 Antigen test zo slín - Certifikát

COVID - 19 Antigen test zo slín - Prehlásenie o zhode

Rýchly a šetrný test na kvalitatívnu detekciu antigénu nukleokapsidového proteínu SARS-CoV-2. Je určený na použitie pri podozrení na ochorenie COVID-19, počas prvých 7 dní od nástupu príznakov. V-Chek Rapid Test 2019-nCoV Ag Saliva Card je neinvazívny a komfortný. Vykonáva sa zo vzorky slín odobratých iba vložením tampónu do úst. Tento šetrný spôsob sprístupňuje testovanie deťom, osobám, ktoré majú problémy s odberom vzorku z nosohltana či pacientom s kognitívnymi poruchami. Použitie testu je veľmi jednoduché. Výterový tampón sa vkladá priamo do testovacej karty, a tak na vykonanie testu netreba skúmavka. Výsledok získate za 15 minút. Testovacia karta je určená ako pre profesionálne použitie, tak k domácemu testovaniu, či testovaniu vo firmách.

Najjednoduchšia aplikácia na trhu

Tento POC antigénový test zo slín je ideálny pre maximálne neinvazívne použitie. Použitie je totiž veľmi jednoduché a nie je pri použití nepríjemné, ako je tomu napríklad u antigénových testov z nosohltana alebo z krku. Ak si chcete zvoliť najpríjemnejší antigénový test zo slín na trhu, vyberte si V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card antigénne test zo slín (lízátkový).

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenni-test-ze-slin--lizatko--schvaleno-mz-cr-navod-na-pouziti

Rakúska jednička

Tieto testy sa stali v Rakúsku medzi ľuďmi neuveriteľne populárne. Najväčšími odberateľmi sú lekárne a veľké firmy, ktoré testujú zákazníkov aj vlastný personál sami. Rakúska vláda vydala rozhodnutie, že sa všetky tieto testy smú použiť aj doma, bez toho aby nimi testoval odborný personál.

Rýchla dostupnosť výsledku

Rýchla dostupnosť výsledku - do 15 minút vysoká úspešnosť výsledkov. Rýchlotest na kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-COV-2 zo slín.

Charakteristika: Rýchly chromatografický imunotest na kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-COV-2 zo slín. Poskytuje iba počiatočný výsledok testu a za účelom potvrdenia infekcie COVID-19 by sa mali použiť konkrétnejšie diagnostické metódy (napr. PCR test).

Test sa vykonáva na základe podozrenia z ochorenia COVID-19. POC antigénový test využíva vysoko citlivé monoklonálne protilátky na zistenie nucleocapsidového proteínu prostredníctvom výteru zo slín.

Návod na použitie

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenny-test-zo-slin--lizatkovy- (1)

Špecifikácia:

 • Certifikovaný
 • Citlivosť: 95,65 %
 • Presnosť: 98,44 %
 • Efektívny aj pri mutáciách vírusu
 • Bezbolestný a jednoduchý odber vzorku
 • Odber slín iba vložením tampónu do úst
 • Komfortné riešenie pre deti i seniorov
 • Jednoduché a praktické použitie
 • Výsledok za 15 minút

Návod na použitie

 1. Pred vykonaním testu 2 hodiny nejedzte ani nepite! K testovaniu je vhodný akákoľvek vzorka slín, ale odporúča sa vzorka slín odobratá ráno pred vypláchnutím úst, jedlom alebo pitím.
 2. Vložte hubku na konci výterového tampónu do úst a nechajte ju prirodzene nasiaknuť slinami. Nestláčajte hubku jazykom a nehryzte do nej.
 3. Akonáhle je hubka plne nasýtená, indikátor zmodrie. Vyberte výterový tampón z úst.
 4. Vložte výterový tampón s odobratou vzorkou do držiaku testovacej karty a zatlačte smerom nadol. (Výstupok na konci tampónu vložte do otvoru v držiaku testovacej karty.)

v-chek-2019-ncov-ag-saliva-rapid-test-card-antigenni-test-ze-slin--lizatko--schvaleno-mz-cr-navod

Upozornenie

 • Pred použitím testu si pozorne prečítajte príbalový leták.
 • Pri odbere, manipulácii, skladovaní a likvidácii vzoriek od pacientov a použitých komponentov testu dodržiavajte príslušné opatrenia. Noste vhodný ochranný odev, rukavice a ochranu očí / tváre. Testovanie vykonávajte v riadne vetranom priestore. Po vykonaní testu si dôkladne umyte ruky. Postup odberu a manipulácia so vzorkami vyžadujú osobitné školenie a poučenie.
 • Testovacie karty a výterové tampóny nepoužívajte opakovane.
 • Nepoužívajte testovacie karty alebo materiály, ktoré sú poškodené, alebo ktoré spadli na zem. Nesprávny odber, skladovanie a preprava vzoriek môže viesť k nesprávnym výsledkom testu.
 • Nikdy neotvárajte fóliu a nevystavujte testovaciu kartu okolitému prostrediu, kým nie je pripravená na okamžité použitie. Na získanie presných výsledkov nepoužívajte testovaciu kartu, ktorá nebola v obale.
 • Na získanie presných výsledkov nepoužívajte príliš viskózne vzorky alebo vzorky, v ktorých je krv.
 • Zistený pôvodca nemusí byť jednoznačnou príčinou choroby. Negatívne výsledky by mali byť považované za predpokladané a nevylučujú infekciu 2019-nCoV. Mali by byť brané do úvahy v súvislosti s nedávnym vystavením pacienta riziku nákazy, jeho anamnézou a prítomnosťou klinických príznakov a symptómov zhodných s COVID-19 a v prípade potreby by mali byť potvrdené molekulárnym testom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky a doplnky
Záruka: 2 roky

V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva antigénny test návod na použitie

Profesionálna spoločnosť Decheng, pod ktorú značka V-Chek patrí, sa zameriava na dizajn zdravotníckych produktov. Okrem iného vyvinuli aj rýchly rapid antigénny test zo slín 2019-nCoV Ag, ktorý unikátnou technológiou pomáha detekovať prítomnosť COVID-19 v tele. V-Chek je biotechnologická spoločnosť zameraná na výskum a vývoj. Venuje sa poskytovaniu jednoduchých, spoľahlivých, kvalitných a cenovo dostupných riešení. V-Chek sa zameriava na lekársky výskum a vývoj po mnoho rokov, vyvinuli rad špičkových produktov a veria, že iba špeciálne zameranie môže pomôcť posunúť vedu vpred.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk