Lifeventure Cestovný prací prostriedok Fabric Wash Leaves, 50 ks

Značka: Lifeventure
€4,40 €3,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte na cesty s cestovným pracím prostriedkom od značky Lifeventure. S 50 kusmi pracích pásikov vám vydrží aj na dlhšiu 2týždňovú dovolenku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifeventure Cestovný prací prostriedok Fabric Wash Leaves, 50 ks

Tieto praktické látkové pásky od spoločnosti Lifeventure vám umožní bezpečne vyprať oblečenie, keď ste na cestách. Balenie cestovného pracieho prostriedku obsahuje 50 pások v malom balení, čím šetrí miesto.

Šetrné k životnému prostrediu

Pásky, ktoré slúžia pre pranie bielizne sú šetrné k životnému prostrediu a neobsahujú fosfáty.

Praktické využitie

Pásky na pranie môžete využiť jednorazovo pre cestovanie, kempovanie, rybárčenie a podobne. Skrátka sa hodí pre všetkých dobrodruhov, vodákov alebo turistov, ale hlavne nadšencov kempovanie.

Špecifikácie

  • Balenie obsahuje 50 ks
  • Hmotnosť: 14 g
  • Rozmery: 4,5 x 1,5 x 6,7 cm
  • Pásky penia v sladkej aj poloslanej vode.

Návod na použitie

  1. Vyberte jeden z pásikov suchými rukami z balíčka (Upozornenie: ak budete vyťahovať pásik vlhkou rukou, môže dôjsť k znehodnoteniu všetkých pásikov v balíčku).
  2. Po vybratí pásiku krabičku uzatvorte.
  3. Vybratý pásik navlhčite vodou, tak aby začal peniť.
  4. Vlhký pásik s penou následne môžete použiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie a sušenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.014 kg

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk