Sea to Summit Cestovný tekutý prací prostriedok Liquid Laundry Wash, 100 ml

VÝPREDAJ
Značka: Sea to Summit
€5,80 €4,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte na cesty s cestovným pracím prostriedkom od značky Sea to Summit v tekutej podobe. S TSA označením a objemom 100 ml vám bezpečne prejde cez všetky letiskové kontroly. Vydrží aj pre dlhšiu 2-týždňovú dovolenku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea to Summit Cestovný tekutý prací prostriedok Liquid Laundry Wash, 100 ml

Hľadáte novú výbavu Sea to Summit na svoje nadchádzajúce outdoorové dobrodružstvá? Potom je Sea to Summit Trek & Travel Liquid Laundry Wash 100 ml od spoločnosti Sea to Summit zrejme tou správnou voľbou. S týmto tekutým pracím prostriedkom sa môžete plne sústrediť na pobyt v prírode a skvelé outdoorové zážitky. A to v konečnom dôsledku znamená viac zábavy.

Tento tekutý prací prostriedok 100 ml od spoločnosti Sea to Summit vám umožní bezpečne a šetrne vyprať oblečenie, aj keď ste na cestách.

Certifikát TSA

Prací prostriedok má certifikáciu TSA, vďaka ktorej bez problémov prejdete cez akúkoľvek letiskovú kontrolu.

Praktické použitie

Tekutý prací prostriedok môžete použiť pri cestovaní, kempovaní, rybárčení a ďalších činnostiach. Je skrátka vhodný pre všetkých dobrodruhov, vodákov či turistov, ale najmä pre nadšencov kempovania.

Špecifikácia

  • Hmotnosť: 115 g
  • Rozmery: 11 x 6 x 2,5 cm
  • Šetrný k životnému prostrediu a biologicky rozložiteľný
  • Šetrný k umývateľnému materiálu
  • Skrutkovací uzáver na zabránenie náhodnému vyliatiu

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie a sušenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.115 kg

Roland Tyson, zakladatel společnost Sea to Summit začal vyrábať outdoorové vybavení na starom priemyselnom šijacom stroji vo svojej detskej izbe v roku 1983, keď mal 17 rokov. Ako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvedomil, že má vášeň a talent na vytváranie špičkového outdoorového vybavenia. Čoskoro začal navrhovať a vyrábať vybavenie pre ďalších austrálskych dobrodruhov. V roku 1991, po vybavení nezvyčajného prvovýstupu na Mount Everest vznikla spoločnosť Sea to Summit.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk