Sea to Summit Univerzálny cestovný prostriedok, mydlo, šampón, umývanie riadu, pranie, 4v1, 100 ml

Značka: Sea to Summit
€5,90 €4,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte na cesty s univerzálnym cestovným produktom Sea to Summit v tekutej forme. Použite ho na pranie, umývanie riadu alebo sprchovanie. S označením TSA a objemom 100 ml vás bezpečne prevedie cez všetky bezpečnostné kontroly na letisku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea to Summit Univerzálny cestovný prostriedok, mydlo, šampón, umývanie riadu, pranie, 4v1, 100 ml

Hľadáte nový univerzálny prostriedok Sea to summit na svoje nadchádzajúce outdoorové dobrodružstvá? Potom je pre vás univerzálna cestovná výbava 4v1 Sea to Summit zrejme tá pravá. S týmto tekutým výrobkom sa môžete osprchovať, umyť riad alebo vyprať oblečenie.

Certifikát TSA

Univerzálny cestovný prostriedok má certifikáciu TSA, vďaka ktorej bez problémov prejdete cez akúkoľvek letiskovú kontrolu.

Praktické použitie

Tekutý prací prostriedok môžete použiť pri cestovaní, kempovaní, rybárčení a ďalších činnostiach. Je skrátka vhodný pre všetkých dobrodruhov, vodákov či turistov, ale najmä pre nadšencov kempovania.

Špecifikácia

  • Hmotnosť: 115 g
  • Rozmery: 11 x 6 x 2,5 cm
  • Šetrný k životnému prostrediu a biologicky rozložiteľný
  • Šetrný k umývateľnému materiálu
  • Šetrný k pokožke
  • Skrutkovací uzáver zabraňujúci náhodnému rozliatiu

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie a sušenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.115 kg

Roland Tyson, zakladatel společnost Sea to Summit začal vyrábať outdoorové vybavení na starom priemyselnom šijacom stroji vo svojej detskej izbe v roku 1983, keď mal 17 rokov. Ako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvedomil, že má vášeň a talent na vytváranie špičkového outdoorového vybavenia. Čoskoro začal navrhovať a vyrábať vybavenie pre ďalších austrálskych dobrodruhov. V roku 1991, po vybavení nezvyčajného prvovýstupu na Mount Everest vznikla spoločnosť Sea to Summit.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk