Sea to Summit 3 ks Set miska, tanier, pohár + úložné púzdro

Značka: Sea to Summit
€54,10 €45,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Súprava skladacieho riadu X-Set 3, ktorá obsahuje hrnček X-Mug, X-Bowl a X-Plate. Táto extrémne ľahká sada váži iba 364 g a ich kompaktná veľkosť umožňuje ich uloženie do batožiny bez obáv o miesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea to Summit 3 ks Set miska, tanier, pohár + úložné vrecko

Súprava skladacieho riadu X-Set 3, ktorá obsahuje hrnček X-Mug, X-Bowl a X-Plate. Táto extrémne ľahká sada váži iba 364 g a ich kompaktná veľkosť umožňuje ich uloženie do batožiny bez obáv o miesto.

Bez obsahu BPA

BPA je označenie pre „Bisfenol A“. Používa sa od 60. rokov na výrobu plastov a našiel si cestu do outdoorových produktov, ako sú fľaše na vodu, hrnce a panvice. Niektoré štúdie naznačujú, že BPA sa môže dostať do potravín a vody cez nádoby a má negatívne účinky na zdravie. Z tohto dôvodu spoločnosť Sea to Summit prestala vo svojich produktoch používať BPA.

Tepelne odolný silikón potravinárskej kvality

Silikón používaný v našich produktoch prešiel radom potravinárskych testov. To znamená, že potraviny neabsorbujú svoju chuť, sú bez BPA a znesú vyššie teploty.

Špecifikácia

  • X-Mug - Najväčší skladací hrnček s hmotnosťou 60 g s kapacitou 480 ml, bez obsahu BPA,
  • X-Bowl - Multifunkčná miska s objemom 650 ml a hmotnosťou 80 g,
  • X-Plate - Tanier s priemerom 20 cm, objemom 1 170 ml a výškou 3,5 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Riad, príbor
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.364 kg

Roland Tyson, zakladatel společnost Sea to Summit začal vyrábať outdoorové vybavení na starom priemyselnom šijacom stroji vo svojej detskej izbe v roku 1983, keď mal 17 rokov. Ako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvedomil, že má vášeň a talent na vytváranie špičkového outdoorového vybavenia. Čoskoro začal navrhovať a vyrábať vybavenie pre ďalších austrálskych dobrodruhov. V roku 1991, po vybavení nezvyčajného prvovýstupu na Mount Everest vznikla spoločnosť Sea to Summit.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk