Evona rúška, 100% bavlna, unisex, dvojvrstvová

VÝPREDAJ
Značka: Evona
€2,40 €2 bez DPH
Momentálne nedostupné Na dotaz Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vybavte sa 2-vrstvým bavlneným rúškom, ktoré je vďaka kvalitnému materiálu veľmi príjemné na dotyk aj pre pohodlné dýchanie. Vyrobené zo 100% bavlny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Evona rúško, 100% bavlna, unisex, dvojvrstvová

evona-rouska-s-gumickou-100-bavlna--unisex

V reakcii na globálnu pandémiu sme aj my museli pristúpiť k predaju kvalitných bavlnených rúšok. Siahli sme po overenej kvalite v podobe českej výroby od spoločnosti EVONA, a.s. Vyrába kvalitné rúška so 100% bavlny, čo mnoho našich zákazníkov dlhodobo oceňuje.

Rúško je vyrobené zo 100% bavlny, a navyše je 2-vrstvové, čo ešte zvyšuje jeho účinnosť. Pre pohodlné nosenie sme zvolili rúško s gumičkami. Zabudnite na neustále zaväzovanie a rozväzovanie.

Rúško je možné opakovane prať a vyvárať. Vďaka praniu na 90 stupňov totiž docielite maximálnu sterilizáciu. Rúško tak môžete používať aj opakovane.

100% bavlna

Rúško na tvár bolo vyrobené z bavlneného materiálu šetrného k pokožke, ktorý je zároveň priedušný a pohodlne sa nosí. Je ideálny aj pre každodenné použitie.

Univerzálna veľkosť

Veľkosť bavlneného rúška s gumičkou je univerzálna pre mužov aj ženy. Je vysoko elastické, a tak bezpečne zakryje váš nos, ústa i tvár. Je veľmi pohodlné a priedušné, čo oceníte aj počas teplejších dní.

Zdravie na prvom mieste

Vďaka tomuto rúšku môžete zvýšiť ochranu pred prachom, znečistením, peľom, alergiami, smogom, výparmi z vozidiel, ale aj ďalších vírusov nebezpečných pre vaše zdravie.

Maximálna ochrana

Rúško zo 100% bavlny využíva mäkkú a pružnú látku, ktorá pomáha lepšiemu priľnutiu na tvár, znižuje medzery medzi vonkajším prostredím a tvárou a zároveň blokuje vniknutiu prachu do dýchacích ciest. Rúško je vyrobené z dvojvrstvovej bavlny, ale aj tak nijako nesťažuje dýchanie. Ba naopak, jeho priedušnosť, ako aj absorpcia potu je zachovaná na najvyššej možnej úrovni.

Opakované použitie

Bavlnené rúško je predurčené k opakovanému noseniu. Stačí ho po použití vydezinfikovať napríklad vypraním na 90 stupňov alebo vyváraním. Následne tak môžete použiť rúško aj niekoľkokrát.

Návod na použitie

  1. Masku priložte k tvári tak, aby dokonale kopírovala jej obrysy.
  2. Upravte bočnú stranu aj gumičku na oboch stranách tak, aby ste si zaistili pohodlné nosenia rúška za každých okolností.
  3. Upravte polohu nosovej časti rúška tak, aby ste zabránili samovoľnému vniknutiu látok z vonkajšieho prostredia.

Rúško nemožno z hygienických dôvodov vrátiť ani vymeniť!

Pokyny k praniu

  1. Vložte bavlnené rúško do práčky alebo do hrnca, v ktorom budete rúško variť.
  2. Rúško neperte spoločne s oblečením, nečistite ho chemicky, nežehlite.
  3. Rúško nechajte po vypraní bezpečne vyschnúť a následne použite.
  4. Rúško sa odporúča prať aspoň raz denne.
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk