GSI Termoska na jedlo Tiffin, 414 ml

Super cena
Značka: GSI Outdoors
€19,50 €16,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

GSI vákuová termoska na jedlo je vyrobená z robustnej nerezovej ocele 304/18 pre dlhú životnosť a spoľahlivé použitie. Vákuová izolácia udrží vaše jedlo teplé alebo studené celé hodiny. Ergonomické veko sa ľahko otvára a pripevňuje k batohu pre ľahkú prepravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSI Termoska na jedlo Tiffin, 414 ml

gsi-termoska-na-jidlo-tiffin--414-mlČi už ste na cestách alebo len tak na prechádzke, potrebujete jedlo, ktoré vás posilní pri dobrodružstvách. Táto vákuovo izolovaná termoska na potraviny udrží vaše jedlo horúce a studené jedlo čerstvé a chladené. Ergonomické veko umožňuje jednoduchú a pohodlnú prepravu vašich obľúbených potravín tým, že zabezpečí, že sa vaše jedlo nerozleje ani neunikne.

Dlhá trvanlivosť

Táto termoska s objemom 414 ml je vákuovo zapečatený, dvojstenný a izolovaný termobox na jedlo, vyrobený z nerezovej ocele 18/8 pre spoľahlivé používanie počas celej doby životnosti.

Perfektná teplota

Vďaka technológii vákuovej izolácie udrží táto termoska vaše jedlo teplé alebo studené niekoľko hodín.

Maximálna dôvera v tesnení

Ergonomické veko umožňuje jednoduchú a pohodlnú prepravu vašich obľúbených potravín tak, že zabezpečí, že sa vaše jedlo nerozleje ani neunikne. A to ani v momente, keď sa termoska dostane do obrátenej polohy napríklad v batohu.

Špecifikácia

  • Odolná nerezová oceľ 304, 18/8 pre spoľahlivé používanie po celú dobu životnosti
  • Vákuová izolácia udrží jedlo teplé alebo studené niekoľko hodín
  • Ergonomické veko sa ľahko prenáša, otvára alebo pripína na batoh pre jednoduchšiu prepravu
  • Objem: 414 ml
  • Rozmer: 8,9 x 8,9 x 17 cm
  • Hmotnosť: 309 g
  • Materiál: Nerezová oceľ 304, 18/8, polypropylén, silikón

Dodatočné parametre

Kategória: Termosky a termopoháre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.318 kg

Zakladatelia a súrodenci Don, Ian a Kathy Scott nie sú žiadni cudzinci v dobrodružstve: Škóti strávili detstvo skúmaním Britskej Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roku 1985. Teraz so sídlom vo Spokane vo Washingtone v nádhernom podhorí Skalistých hôr vnútrozemského severozápadu, GSI Outdoors zostáva v rodinnom vlastníctve a vytrvalo sa snaží vytvárať premyslené a inovatívne vybavenie. Začali sme s predajom smaltovaného riadu a za tie roky sa naše podnikanie rozrástlo o technický, inovatívny a zábavný vonkajší riad a vybavenie k jedlu a pitiu.

Našou vášňou je skvelé jedlo vonku. Prispôsobíme sa pohodliu domova a náročnosti vašich dobrodružstiev, či už vychádzate na akúkoľvek horu. Veríme, že jedlo nás spája, udržuje naše skúmanie a záhadne vždy chutí lepšie, keď je varené a konzumované vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk