Termoska, nerezová, 500 ml

Novinka BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€27,90 –42 % €16,20 €13,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.12.2022 9.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Chystáte sa na dlhú cestu autom a potrebujete sa cítiť sviežo? Nerezová termoska vám k tomu poslúži podľa vašich potrieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termoska, nerezová, 500 ml

termoska--nerezova--500-ml-elegance

Táto termoska z nerezovej ocele má odolnú vonkajšiu aj vnútornu úpravu. S objemom 500 ml a povrchovou úpravou SlickSteel ide o veľmi praktickú užšiu termosku umožňujúcu lepšie uchopenie.

Kompaktná a praktická veľkosť

Zahoďte predsudky a vybavte sa nerezovou termoskou s dostatočným objemom a tvarom umožňujúcim lepšie uchopenie. Dnes už nemusíte nosiť ťažkú a veľkú fľašu. Táto praktická termoska splní aj tie najprísnejšie očakávania oveľa lepšie. Túto vreckovú termosku môžete pohodlne vtesnať do akejkoľvek tašky alebo batohu.

Ľahká štruktúra termosky

Už sa nemusíte zaťažovať ťažkými termoskami, ktoré vás na cestách zbytočne pripravujú o sily. Vybavte sa touto termoskou s objemom 500 ml, čo je dostatok pre akýkoľvek jednodenný výlet. Stačí keď ju naplníte takým množstvom tekutiny, ktorý pohodlne skonzumujete pri ceste do práce, do školy alebo pri cvičení alebo behaní.

Kvalitný materiál: nerezová oceľ

Celá termoska je vyrobená z nerezovej ocele. Dokonca aj vo vnútri, aby sa udržiavala teplota tekutiny, či už je horúca alebo studená. Môže sa naplniť tekutinou s teplotou až 45 °C, pričom teplotu udrží až 12 hodín.

termoska--nerezova--500-ml-vice-vrstev

Univerzálne využitie

Táto termoska sa vám bude hodiť pri mnohých príležitostiach. Využijete ju na táborenie, cestovanie, cvičenie, prechádzky so psami alebo dokonca aj s vašimi deťmi. S touto praktickou termoskou si osviežite svoje životné chvíľky.

termoska--nerezova--500-ml-odolnost

Jednoduchý a trendy dizajn

Pri výbere termosky sa môžete zamyslieť nad niekoľkými farbami. Všetky farby sú veľmi jednoduché, ale po celé desaťročia veľmi obľúbené. Vyberte si jednu z nich a užite si jedinečnú atmosféru.

Špecifikácia

Udržanie teploty: 6 – 12 hodín

Maximálna teplota: až 45 °C

Rozmer: 23 x 6,5 cm

termoska--nerezova--500-ml-odolnost-vuci-pohybum

termoska--nerezova--500-ml-modra-1

termoska--nerezova--500-ml-udrzuje-teplotu

termoska--nerezova--500-ml-termoregulace

termoska--nerezova--500-ml-rozmery

termoska--nerezova--500-ml-varianta-modra

Dodatočné parametre

Kategória: Termosky a termopoháre
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk