Výletná kronika Európa a Svet

Značka: Perkman
€19,90 €18,09 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Cestujte po Európe a po svete a píšte svoj vlastný príbeh dobrodruha. V jednej výletnej kronike Európy a sveta získate rozkladaciu mapu, priestor pre zaznamenanie až 70 výletov alebo desiatky tipov na výlet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výletná kronika Európa a svet s príbehom

Radi chodíte na výlety po Európe a po svete? Potom práve táto výletná kronika je presne to, čo potrebujete, aby ste zaznamenali svoje nové dobrodružstvo! Krásne navrhnutý moderný denník má dostatok priestoru pre zaznamenanie až 70 spomienok na vašich dobrodružných cestách. Použite ho k zaznamenávaniu svojich dobrodružstiev na niekoľko krátkych výletov alebo dlhodobé putovanie a objavovanie krás Európy a sveta. Pre vaše aktivity a myšlienky je pripravený aj dostatok priestoru na vaše fotky z ciest alebo poznámky. Táto výletná kronika má tú správnu veľkosť, ktorú si môžete hodiť do tašky alebo batohu a nosiť so sebou aj na cestách.

Zábava aj na cestách

Výletná kronika Európy a sveta disponuje dostatkom priestoru pre zaznamenanie si najkrajších zážitkov z ciest po Európe a po svete. Zahŕňa stránky pre plánovanie cesty, mapu Európy a rozkladaciu mapu sveta, tipy a triky na výlety, priestor pre fotky alebo ďalšie pekne spracované stránky.

Dostatok priestoru na 84 stránkach

Deti tu nájdu dostatok voľného miesta na písanie alebo kreslenie, čo chcú, ale tiež si užijú zábavné a rozmanité cestovné aktivity a výzvy.

Skvelý spôsob, ako zapojiť deti do rodinného výletu!

Napíšte, kam idete. Naplánujte si baliaci zoznam. Zaznamenajte si, čo ste zažili na ceste tam i späť. Zapíšte si nezabudnuteľné okamihy. Vložte fotografie. Ohodnoťte každý deň a zakrúžkujte svoju náladu!

 

Pre deti i dospelých

Dizajn vhodný pre deti i dospelých zahŕňa farebné obrázky, mapu a ďalšiu grafiku, ktorú ocení každý dobrodruh. Výletník je v krúžkovej väzbe, vďaka čomu sa s ním veľmi dobre manipuluje. Cestovný denník umožňuje mladým dobrodruhom zapamätať si a znovu prežiť výlet a podeliť sa o svoje skúsenosti s členmi rodiny, priateľmi, spolužiakmi a učiteľmi.

 

Špecifikácia

 • Materiál: papier
 • Počet strán: 84
 • Rozmer: 27 x 20,5 cm
 • Váha: 460 g

Obsahuje:

 • Veľkú rozkladací mapu, do ktorej môžete zakresliť navštívené miesta a prehľadne tak uvidíte, kde všade ste boli
 • Miesto pre vaše cestovateľské priania
 • Priestor pre pohodlné zaznamenanie až 70 výletov
 • Dostatok miesta na fotky
 • Tipy, triky a ďalšia inšpirácia, kam v Európe a po svete vyraziť na výlet (12 najnavštevovanejších krajín Európy a 6 najnavštevovanejších krajín sveta, ktoré stoja za to vidieť)
   

Výletná kronika je váš pomocník na cestovanie po Európe a po svete.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.46 kg

Václav Toman prišiel s projektom Perkman už v roku 2017, kedy premýšľal nad darčekom pre otca k 50. narodeninám, a tak vznikla jeho prvá veľúspešná kniha Vďaka, že som! poďakovanie pre rodičov. S knižkami od Perkman môžete urobiť radosť svojmu otcovi, mame, kamarátom, priateľke, priateľovi.
Každá knižka, ktorú vytvoria, je otestovaná a odskúšaná. Vytvoriť knižku trvá aj niekoľko mesiacov. Perkman je totiž veľmi dôsledný a kladie dôraz na to, aby ste získali za svoje peniaze to najlepšie.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk