Bigjigs Cestovné drevené sudoku pre deti aj dospelých

Značka: Bigjigs
€19,90 €16,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Dosková hra sudoku v drevenom prevedení poteší jednotlivcov i celú rodinu. Vyrazte na cesty s kamarátmi a zmerajte si svoje logické a kritické myslenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovné drevené sudoku pre deti i dospelých

Dosková hra sudoku je klasická logická hra, ktorá zabaví celú rodinu! Táto kompletná sada má všetko, čo k hre potrebujete, a obsahuje celú brožúru hádaniek, drevené doštičky s číslami a hernú dosku s úložným priestorom. Táto zábavná hra s číslami, ktorej počiatky siahajú až do konca roku 1700, podporuje zručnosti kritického myslenia a zabaví sa u nej deti aj dospelí.

Pevná konštrukcia

Hracia doska a herné prvky sú krásne vyrobené z odolného MDF dreva, aby poskytovali hladký povrch. Okrem toho vstavaná výsuvná zásuvka ľahko uloží herné prvky, keď sa nepoužíva.

Kompletná herná sada

Sada sudoku obsahuje všetko, čo potrebujete na hranie tejto vzrušujúcej hry. S herným plánom sudoku, číslami a brožúrou so 100 hádankami rôznych obtiažností budete plne pripravení vyskúšať svoj dôvtip!

Podporuje kritické myslenie

Táto hra v štýle puzzle je založená na číslach a podporuje cvičenie v logike, kritickom myslení a uvažovaní. Rozdajte si to pomocou priloženej brožúry s hádankami alebo si dokonca vytvorte vlastné hádanky na vyriešenie!

Zábava pre každého

Sudoku je obľúbená klasická hra, ktorá má hlboké korene v starovekých číselných hádankách a má stopy až do konca 18. storočia. Táto zábavná a vzdelávacia hra je ideálna pre celú rodinu a tiež pre jednotlivcov alebo skupiny!

Špecifikácia

  • Rozmery hracej dosky: 22,4 cm × 22,4 cm × 3,2 cm
  • Súprava obsahuje celkom 100 dielikov vrátane hracej dosky a knihy puzzle.
  • Materiál: MDF drevo.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Položka bola vypredaná…

Firma Bigjigs je jedným z popredných výrobcov drevených hračiek vo Veľkej Británii. Svoje výrobky dodáva do viac ako 35 krajín sveta. Na výrobu hračiek využíva drevo z trvalo udržateľných prírodných zdrojov a viac ako 90 % obalov je z recyklovaného materiálu. Značka Bigjigs je držiteľom mnohých ocenení. Hračky sú veľmi kvalitné a ich cieľom je prinášať do každej detskej izby nielen zábavu a vzdelanie, ale tiež umožniť deťom bezpečne objavovať svet okolo seba. Pre deti sú hračky Bigjigs zdrojom inšpirácie a poznania a pomáhajú im tak v zdravom vývoji.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk