Puzzle mapa sveta, 1500 dielikov

Značka: Giftio
€12,10 €10,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Puzzle mapa sveta s 1500 dielikmi pre deti i dospelých žiari farbami sveta z každej strany. Je vyrobená z kvalitného papiera prvotriednej kvality používaného pre doskové hry. Vďaka využitiu presnej rezacej technológii zabezpečuje tesné zapadnutie jednotlivých dielikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzzle mapa sveta, 1500 dielkov

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (6)Puzzle so vzorom mapy sveta a ich 1500 dielikov pomáha vďaka úrovni zložitosti pozitívne pôsobiť na funkcie mozgu. Tieto puzzle s mapou sveta budú vyhovovať svojou úrovňou dospelým, mladistvým, ale aj deťom.

Jednoduchá manipulácia

Prenášajte svoje puzzle z jedného miesta na druhé ľahko vďaka dokonalému rezu medzi jednotlivými dielikmi. Po jednoduchej a spoľahlivej príprave už bude veľmi jednoduché puzzle pripraviť na zarámovanie a zavesenie na viditeľné miesto vašej obývačky.

Podpora činností mozgu

Najjednoduchšou aktivitou, akú môžete využiť pre aktiváciu mozgu, zvýšenie koncentrácie a zlepšenie pozornosti sú puzzle. Tie so vzorom mapy sveta obsahujú 1500 dielikov, vďaka čomu si môžete vytvoriť celý obraz.

Dizajnový doplnok na stenu

Puzzle s mapou sveta nemusia skončiť v šuplíku. Tieto puzzle merajú 80 cm x 60 cm, vďaka čomu ich môžete využiť aj ako obraz. Po zložení jednoducho zaveste puzzle na stenu a urobte si zo svojej miestnosti inšpiratívne miesto.

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (2)

Plagát s mapou sveta úplne zadarmo

Súčasťou balenia je aj kvalitná potlač v podobe plagátu s mapou sveta s rozmermi 80 x 60 cm, ktorý poslúži nielen ako skvelá inšpirácia pre skladanie puzzlí, ale zároveň vám uľahčí dokončenie celého procesu skladania.

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (3)

Kvalitná a pevná darčeková krabička

Chcete darovať puzzle svojim najbližším? Tieto puzzle s mapou sveta sú ideálny typ na darček pre cestovateľov. Či už máte dobrodruhov medzi svojimi kamarátmi alebo v rodine, puzzle sa hodia ako darček na narodeniny, Vianoce, sviatok alebo výročie.

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (7)

Skladanie puzzlí upokojuje myseľ

Puzzle a ich skladanie upokojuje myseľ a navodzuje stav kreatívnej meditácie. Pri skladaní zároveň stimulujú kreativitu, preto ide o intelektuálnu hru pre dospelých a deti.

Špecifikacia

  • Počet dielikov: 1500 kusov
  • Obtiažnosť: 3/5
  • Rozmer: 80 x 60 cm
  • Kvalitná potlač a špeciálna modrá puzzle lepenka
  • Kvalitná a pevná darčeková krabička, ktorú si budete chcieť ponechať :)
  • Plagát zadarmo súčasťou balenia s rozmermi 80 x 60 cm
  • Maľované na Sovensku, vyrobené v Česku

Upozornenie: niektoré texty môžu byť na mape ťažko čitateľné, najmä tie, cez ktoré prechádza rez dielikov.

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (1)

puzzle-mapa-sveta--1500-dilku (4)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.03 kg

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

  • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
  • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk