Obal na pas / púzdro na pas so vzorom

€6,90 €5,75 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Majte svoj cestovný pas chránený pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka obalu na pas sa vám cestovný pas už nikdy nepokrčí a nezničí vplyvom vlhkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-4Obal na pas / púzdro na cestovný pas

Už nemusíte nosiť všetko po bočných vreckách. Obal na pas uschová nielen váš pas, ale prípadne aj váš občiansky preukaz alebo debetnú / kreditnú kartu. Obal na pas disponuje vďaka vylisovanej fólii na povrchu nádherným mramorovým efektom, ktorý ešte zvyšuje eleganciu držiteľa cestovného pasu. Vaša nadchádzajúca služobná cesta alebo cestovné dobrodružstvo získa s týmto obalom na pas úplne nový rozmer.

Elegantný a štýlový

Nadčasový mramorový poťah dodáva obalu na pas nádherný efekt. Ešte viac podčiarkuje dizajn, atraktívny hlavne pre cestovateľov. Nápis Around the World, Travel and Explore len utvrdzuje cestovateľov, že by sa mali vydávať na ďalšie a ďalšie dobrodružstvá, vďaka ktorým môžete objavovať neobjavené a skryté miesta.

Váš cestovný pas vždy v bezpečí

Vložte pas najskôr do ľavej časti a následne do pravej časti obalu, ako zošit v škole. Cestovný pas ideálne padne do obalu, takže vám v žiadnom prípade nevykĺzne. Vnútorná časť obalu navyše obsahuje aj priestor pre váš občianky preukaz alebo kreditnú / debetnú kartu. Prípadne môžete obal využiť aj na letenky aebo štítok k batožine.

Tenký a ľahký

Obal na pas je dostatočne ľahký a rozmerovo malý (8 x 10 cm), aby sa vošiel kamkoľvek a nezabral príliš veľa miesta. Ale zároveň dostatočne veľký, aby sa do neho vošiel cestovný pas.

Darček z lásky

Toto cestovné puzdro na pas je veľmi pekný a zároveň praktický darček, ktorý ocení každý cestovateľ a držiteľ pasu.

Špecifikácia

Rozmer: 8 x 10 cm (univerzálny rozmer všetkých tuzemských cestovných pasov)

Váha: 40 g

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-2

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-1

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné organizéry
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk