Púzdro / taštička na lékárničku, bez výbavy

Cenová bomba
€5,40 €4,50 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Ak sa chcete vybaviť na cesty lekárničkou, siahnite po taštičke, resp. puzdre, ktoré si môžete naplniť lekárenskými produktami podľa vlastného výberu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Púzdro / taštička na lékárničku, bez výbavy

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-7

Ultraľahké púzdro ideálne na lekárničku si zamilujete. Toto puzdro je vodotesné a odolné. Je totiž vyrobené z vysoko kvalitného materiálu s dlhou životnosťou. Môže sa ľahko prať, ak sa vám zašpiní a zároveň disponuje mnohými vreckami, ktoré vám pomôžu roztriediť všetko, čo sa do vašej lekárničky vojde.

POZOR: Jedná sa o prázdnu tašku s potlačou prvej pomoci, na použitie je nutné dokúpiť ďalší obsah a vybaviť podľa vlastných požiadavkov.

Jednoduchý dizajn

Taštička na lekárničku má dizajn výrazného symbolu kríža, ktorý vám uľahčí jej hľadanie v batohu. Zároveň môžete využiť plne otvárateľný zips, ktorý vám umožní jednoduché umiestňovanie aj vyťahovanie položiek.

Ideálne rozmery

Taštička na lekárničku môže byť nosená len tak v rukách alebo si ju môžete uložiť do kufra, či batohu. Vďaka svojej praktickej veľkosti nezaberie príliš veľa miesta. Taštička sa tak perfektne hodí do kabelky, vrecka, batohu alebo príručnej batožiny do lietadla.

Jednoduché kapsičky

Vnútri taštičky na lekárničku nájdete jeden oddiel s priehľadným vreckom, ďalej dve sieťované priehradky a tiež pružný úchyt napríklad na ceruzku. Rýchlo vám tak umožní dostať presne to, čo potrebujete.

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-cervena

Viacúčelová taštička

Taštičku vďaka svojej univerzálnosti môžete využiť doma, v kuchyni, na pracovisku, ale aj v škole, bazéne alebo v detskej izbičke. Skrátka všade, kde je vyžadovaná takáto pripravenosť. Ako sú napríklad dobrodružné aktivity v prírode, pri kempovaní, turistike, rybárčenie, plavba na lodi, bicyklovanie a ďalšie športy.

Rozmer: 13 cm x 18 cm

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-3

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-2

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-1

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-6

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-modra-4

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-modra-3

pouzdro-tasticka-na-lekarnicku--bez-vybavy-modra-2

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné organizéry
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk