Samonafukovací cestovný vankúš

Novinka Cenová bomba
€8,10 €6,75 bez DPH
Skladom Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Nafúknite si svoj cestovný vankúšik behom pár minút. Cestovný samonafukovací vankúš to totiž zvládne za vás. A to vďaka automatickej pumpičke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samonafukovací cestovný vankúš

samonafukovaci-cestovni-polstarek-1

Samonafukovací cestovný vankúš udržuje hlavu vo vzpriamenej polohe a udržuje správne vyrovnanie krku. Môžete ho nafúknuť, bez toho aby ste fúkali do vzduchového ventilu ústami, jednoducho stlačte automatický systém nafukovania na približne 30 - 45 sekúnd. Pozíciu podpory môžete upraviť podľa svojich predstáv, bez toho aby ste vankúš museli dávať dole z krku.

Jedná sa o nafukovací cestovný vankúš za krk do lietadla, vlaku, auta alebo do kempu.

Ľahké nafúknutie aj vyfúknutie

Okrem dokonalej podpory samonafukovacieho cestovného vankúšu disponuje aj vstavaným nafukovacím čerpadlom, ktoré jednoducho nafúknete. Je ľahký a ľahko sa nosí. Vyfúknite vankúš, sklopte ho do extra malých rozmerov a zabaľte si ho napríklad do kabelky alebo batohu. Ušetrite miesto v taške na dlhších cestách.

Pohodlný pre spánok

Tento cestovný vankúš je vyrobený z mäkkej látky, krk sa vám tak počas spánku nezahrieva. Okrem toho je pohodlný a zároveň môžete kontrolovať mieru nafúknutia podľa svojich preferencií. Tento vankúš v tvare písmena "U" bude tesne priliehať k vaším krčným stavcom. Vďaka tomu môžete spať na cestách bez bolesti krku a hlavy.

samonafukovaci-cestovni-polstarek-2

Umývateľný

Tento cestovný samonafukovací vankúš možno prať. S prenosným čistým vankúšom sa budete cítiť pohodlne na dlhých letoch alebo výletoch v kempoch, pretože ho môžete po náročnej ceste vyprať a ďalej si užívať jeho pohodlnosť a vôňu.

Rozmer: 37 x 25 cm

samonafukovaci-cestovni-polstarek-6

samonafukovaci-cestovni-polstarek-4

samonafukovaci-cestovni-polstarek-3

samonafukovaci-cestovni-polstarek-7

samonafukovaci-cestovni-polstarek-4

samonafukovaci-cestovni-polstarek-5

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné vankúše
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk