Cabeau Fold'n Go™ Cestovná deka, vankúš 4v1 z mikrovlákna

Značka: Cabeau
€27,80 €23,17 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Univerzálnu prikrývku Fold 'n Go™, zabalenú v prenosnom puzdre, možno tiež použiť ako vankúš, podsedák alebo ako bedrovú opierku. Buďte na budúci filmový večer útulní, na štadióne, v aute, na pláži alebo v lietadle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cabeau Fold'n Go™ Cestovná deka, vankúš 4v1 z mikrovlákna

Deka Fold'n Go™ je vyrobená z maslovo mäkkého francúzskeho mikrovlákna pre maximálne teplo a pohodlie. Vďaka rozmerom 152,4 cm x 91,44 cm dokáže obaliť väčšinu ľudí od brady až po päty.

Univerzálnu prikrývku Fold'n Go™, zabalenú v prenosnom puzdre, možno tiež použiť ako vankúš, podsedák alebo ako bedrovú opierku. Buďte na budúci filmový večer útulní, na štadióne, v aute, na pláži alebo v lietadle.

Zahŕňa francúzske cestovné puzdro z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou na prenášanie alebo páskovanie okolo jednej rukoväte/tyče batožiny.

Špecifikácia

 • Najlepšia voľba pre teplo a pohodlie. Rozlúčte sa so svrbivými dekami a vankúšmi plných baktérií. Privítajte cestovnú deku z francúzskeho mikrovlákna, ktorá vás pokryje od brady až po špičky.
 • Z 2v1 až 4v1 - deka, vankúš, podsedák a bedrová opierka. Keď je deka v puzdre, je možné ju používať mnohými spôsobmi.
 • Veľkosť – deka meria 152,4 cm x 91,44 cm a ponúka kompletné pokrytie, ktoré ostatným dekám chýba.
 • Luxusná látka z francúzskeho mikrovlákna. Vysoko kvalitný fleece je úžasne príjemný a udrží vás v teple aj v najchladnejšom prostredí.
 • Kompaktné, prenosné cestovné puzdro. Chráni deku pred baktériami a je prateľné. Zároveň obsahuje rúčku, ktorú je možné pripojiť ku kufru alebo taške a uvoľniť si vďaka tomu ruky.
 • Materiál: Polyester
 • Rozmery zloženej deky:
  • priemer: 15 cm
  • výška: 30 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Deky a prikrývky
Záruka: 2 roky

Za celým projektom značky Cabeau stojí David Sternlight, ktorý zistil, že mu niečo na cestách chýba. A tak sa rozhodol založiť americkú spoločnosť Cabeau.

David začal navrhovať prvý cestovný vankúš na krk, ktorý skutočne funguje. V roku 2009 sa po mesiacoch vývoja zrodil revolučný vankúš Cabeau Evolution Pillow®, ktorý vyhral niekoľko svetových aj európskych súťaží. Patentované cestovné vankúše, komfortné produkty a inovatívne doplnky Cabeau nájdete vo viac ako 110 krajinách sveta.

Inovácie v rozšírenom produktovom rade sú inšpirované zákazníkmi, ktorí sa podelili o to, čo sa im páči, čo funguje a čo by ich cestovanie ešte zlepšilo. Poskytujeme starostlivo vybraný rad produktov, ktoré zaručene vylepšia váš zážitok z cestovania.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk