Citrus Zinger Fľaša s odšťavňovačom, 650 ml, zelená

Značka: B2B
€15,90 €13,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Citrus Zinger prináša jednoduchý spôsob ako odšťavňovať citrusové plody do fľaše, kde sa priamo miešajú s vodou. Je ideálny na cesty. Či už v práci, škole alebo pri športe, Citrus Zinger je stále s Vami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrus Zinger Fľaša s odšťavňovačom, 650 ml, zelená

Fľaša s odšťavovačom urobí radosť každému. Je vyvinutá špeciálne na použitie citrusových plodov každého druhu. Citrón, limetka, pomaranč alebo mandarínka - všetko pasuje do Citrus Zinger. Citrus Zinger prináša jednoduchý spôsob ako odšťavovať citrusové plody do fľaše, kde sa priamo mieša s vodou. Je ideálny na cesty. Či už v práci, škole alebo pri športe, Citrus Zinger je stále s Vami. Užite si zdravé prísady z citrusových plodov a chuť slnka vo fľaši.

Použitie Citrus Zinger

Citrus Zinger sa ľahko používa, ľahko čistí a je perfektný na prípravu chutných kreatívnych kombinácií.

Odskrutkujte spodnú časť fľaše a postavte fľašu hlavou dole na stôl. Citrón alebo iný citrusový plod rozkrojte na polovicu a odšťavnite ho pomocou integrovaného odšťavovača priamo do fľaše. Spodnú časť priskrutkujte späť a fľašu otočte. Nakoniec pridajte vodu, zaskrutkujte viečko a poriadne premiešajte. Dobrú chuť!

Čistenie a opätovné použitie

Odporúčame vytvorený nápoj uchovávať v chladničke maximálne 3 dni. Pri izbovej teplote nápoj vydrží až 12 hodín. Jednu porciu citrusov je možné použiť na dve porcie vody, pričom treba pri druhom zaliatí nechať nápoj dlhšie odstáť. Pred opätovným použitím treba Citrus Zinger poriadne umyť. Citrus Zinger je umývateľný aj v umývačke riadu.

Výhody

  • praktická fľaša na cesty, vďaka špeciálne prispôsobenému tvaru
  • ľahké plnenie dokonca ľadom cez veľký otvor v dolnej časti fľaše
  • vyrobená z ekologického tritan plastu firmy Eastman bez zdraviu škodlivého BPA / EA
  • ľahko sa čistí a je opakovane použiteľná
  • vhodná aj pre sýtené minerálne vody

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk