Filtračná termo fľaša LifeStraw Go 2.0, nerezová, 0,7 l

VÝPREDAJ Super cena
Značka: LifeStraw®
€83 –17 % €68,80 €57,33 bez DPH
Skladom Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 - 24.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vyrazte za exotikou s prvotriednou filtračnou termo fľašou LifeStraw Go 2.0, nerezovou s objemom 700 ml. Môžete tak piť vodu z rieky, jazera alebo kohútika. Navyše je vyrobená z odolnej nerezovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná termo fľaša LifeStraw Go 2.0, nerezová, 0,7 l

S filtračnou termou fľašou LifeStraw GO2 z nerezového materiálu vám už nikdy nedôjde voda v neočakávanej chvíli. Vďaka prvotriednemu filtračnému mechanizmu fľaše môžete piť takmer akúkoľvek vodu z prírody alebo vodu z vodovodu. Pretože filtračná fľaša LifeStraw Go 2.0 obsahuje mikrofiltračnú membránu s vodným a uhlíkovým filtrom, dokáže eliminovať všetky škodlivé organizmy a látky až s 99,9 % účinnosťou. Zároveň znižuje všetky pachy a možné pachute vody. Ďalej dokáže zabiť baktérie, vírusy a parazity väčšie ako 2 mikróny. Vďaka tomu je takmer akákoľvek voda vhodná na konzumáciu. Filtračnú fľašu s objemom 700 ml môžete využiť pri pití vody z rieky, jazera, prameňa alebo z kohútika. A to v akejkoľvek európskej, africkej alebo juhoamerickej krajine. Priemerná rýchlosť filtrácie je 0,2 litra za minútu.

Filtračná fľaša pod drobnohľadom

Z diaľky vyzerá systém LifeStraw Go 2.0 ako klasická termo fľaša s vodou. Z blízka však rýchlo zistíte, že obsahuje vysoko účinnú mikrofiltračnú membránu, ktorá efektívne čistí vodu. Zároveň obsahuje veľmi praktický uzáver so zasúvacím otvorom. Nie je tak nutné neustále otvárať fľašu a zbytočne zvyšovať riziko šírenia vírusov.

K dispozícii je tiež karabína pre pripevnenie alebo zaistenie filtračnej fľaše kamkoľvek chcete. Výška fľaše siaha do výšky 28 cm. Celková hmotnosť fľaše je 514,8 gramov. Systém filtrácie vody je zabezpečený filtračnou membránou z dutých vlákien (zabraňuje baktériám, vírusom a parazitom) v spojení s uhlíkovým filtrom (pre zabránenie zápachu a zlej chuti).

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-bila (2)

Výsledok: voda je čistá, bezpečná na pitie a chutí lepšie, než u vodného filtra bez uhlíkového filtra. Jedna kapsula aktívneho uhlia vydrží až 100 litrov (3 mesiace nepretržitého dennodenného používania), zatiaľ čo filter vydrží filtráciu až 4 000 litrov vody (1 rok nepretržitého používania).

Upozornenie: fľaša nie je určená na filtrovanie morskej vody

Prečo práve LifeStraw® Go 2.0 filtračná fľaša?

 • Chráni pred baktériami, parazitmi, mikroplastu, chlórom, organickými chemickými látkami a bahnu, piesku, zakaleniu; zlepšuje chuť
 • Nezávisle testované v laboratóriu, odolná a bez BPA
 • Chráni pred 99,99 % baktériami (vrátane E.coli, Salmonella), 99,99 % parazitmi (vrátane Giardia a Cryptosporidium), 99,99 % mikroplastu, chlóru, organickým chemikáliám a piesku, bahnu alebo zakaleniu
 • Membránový mikrofilter s dlhou životnosťou vydrží až 4 000 litrov a filter s aktívnym uhlím vydrží až 100 l vody pri správnom použití a údržbe
 • Odolná a bez BPA, nezávisle testovaná, aby spĺňala protokoly stanovené Agentúrou pre ochranu životného prostredia USA (EPA) a NSF International / ANSI
 • Po vybratí filtra je fľaša a viečko ľahko použiteľné a ľahko sa čistí
 • Nákupom pomáhate dobrej veci: jeden nákup = jeden rok nezávadnej vody pre jedno dieťa

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-bila-2 (1)

Základne parametre:

 • Objem fľaše: 700 ml
 • Hmotnosť fľaše: 514,8 g
 • Rozmery: výška 28 cm
 • Materiál fľaše: tritanový plast umývateľný aj v umývačke (iba bez filtra)
 • Filter:
  • membránový 0,2 mikrónu - chráni pred baktériami, parazitmi, mikroplastmi, pieskom a bahnom
  • s aktívnym uhlím - chráni pred chlórom, organickými chemickými látkami a pachmi
 • Neobsahuje škodlivú látku BPA

 

Ako funguje filtrovanie vody u filtračnej fľaše?

Filtračná fľaša je vyrobená z nerezovej ocele neobsahujúcej škodlivú zložku BPA. Dokáže odfiltrovať až 4 000 litrov kontaminovanej vody. A v čom vlastne spočíva samotná filtrácia? Technológia LifeStraw® disponuje špeciálnou navrhnutou technológiou mikrofiltrácie z dutých vlákien, ktorá sa tiež využíva v priemyselných továrňach na vodu, ktoré majú na starosti vodovody miest i veľkomiest. Vnútorná časť filtra LifeStraw® sa skladá z obrovského počtu dutých vlákien, pričom každé vlákno má vo svojich stenách póry s priemerom 0,2 mikrónu (5x menší ako je priemer ľudského vlasu). Keď voda prechádza týmito vláknami, do póru môže vniknúť iba čistá voda blokujúca 99,99 % baktérií, parazitov a ďalších nečistôt ohrozujúcich zdravie ľudí.

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-blede-modra (1)

Vďaka unikátnej technológii filtrácie nedochádza k použitiu žiadnych chemikálií. Ide tak o inovatívnu alternatívu k jódovým tabletám a ďalším chemickým prostriedkom. Technológia LifeStraw® bola nezávisle testovaná a certifikovaná, aby spĺňala regulačné normy Európskej únie 10/2011 a 1935/2004.

Silikonový náustok je vyberateľný

Náustok môžete od filtračnej fľaše odňať a bezpečne vyčistiť. Doporučené čistiť po každom kontakte s kontaminovanou vodou.

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-zelena (1)

Vymeniteľný filter

Filtračná termo fľaša LifeStraw® obsahuje vymeniteľný filter, ktorý je ideálnym doplnkom nielen na turistiku a kempovanie, ale aj pre bežné cestovanie. Buďte vždy pripravení a zásobení pitnou vodou. Jednoducho si napustite vodu z rieky alebo rybníka, priskrutkujte viečko a potom nasajte čistú vodu cez náustok

 

Návod na použitie

Po naplnení filtračnej fľaše vodou, pite iba cez náustok. Po dopití vždy odskrutkujte viečko a vyfúknutím odstráňte z filtra LifeStraw® GO2 pozostatky kontaminovanej vody. Po návrate domov odskrutkujte viečko filtračnej fľaše a odstráňte všetky potenciálne škodlivé látky vypláchnutím filtra aj fľaše pitnou vodou. Následne nechajte vyschnúť. Pokiaľ chcete čistiť fľašu umývaním v umývačke, pred vložením do umývačky odstráňte filter.

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-detail-slozeni (1)

Pozor! Pokiaľ filter dosiahne maximálnu životnosť 4 000 litrov, upchá sa a prestane vodu filtrovať. Vodu tak nenasaje a je nutné filter okamžite vymeniť. Jasným znakom je, že vodu už nebudete schopní cez filter usrknout.

 

Prvé použitie

Pred prvým použitím odstráňte uhlíkovú kapsulu z filtra a umiestnite ju pod čistú pitnú tečúcu vodu. Pod pitnou tečúcou vodou opláchnite tiež fľašu a viečko. Pri prvom použití alebo v prípade, že je filter suchý, naplňte termo fľašu LifeStraw vodou, zaskrutkujte viečko a nechajte filter niekoľko minút filtrovať. Neskôr si môžete vychutnať svojich prvých pár dúškov pitnej vody.

GFiltracni-lahev-lifestraw-2.0-detail-slozeni-2 (1)

Upozornenie

Nepoužívajte filtračnú fľašu Lifestraw GO2 Stage pre pitie chemicky ošetrenej vody, morskej vody ani vody v oblastiach, kde nemáte zistený aktuálny stav kontaminovanej vody. Filtračnú fľašu tiež nepoužívajte na pitie vody z rybníkov alebo iných zdrojov vody v blízkosti poľnohospodárskych prevádzok.

Pitie neošetrenej alebo chemicky upravenej vody môže váš organizmus vystaviť zvýšenému riziku nákaze škodlivými mikroorganizmami alebo zvýšiť riziko črevných ochorení. Preto odporúčame riadiť sa týmito bezpečnostnými pokynmi.

Obmedzenie používania

Nepoužívajte na znečistenú, morskú, ani chemicky upravovanou vodu. Neodstraňuje vírusy. Produkt nesmú používať deti bez dohľadu rodičov.

Kompletný manuál v angličtine tu.

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-cerna-5 (1)

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-tmave-zelena-5

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-bila-5

Filtracni-lahev-lifestraw-2.0-blede-modra-4

filtracni-lahev-lifestraw-go2-stage-0-65-l-v8

filtracni-lahev-lifestraw-go2-stage-0-65-l-5

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Záruka: 2 roky

Filtračná termo fľaša LifeStraw GO2, nerezová, 0,7 l

Svetoznáma značka LifeStraw® je známa svojimi filtračnými fľašami, vďaka ktorým sa na cestách nebudete báť napustiť si vodu z kohútika a ušetríte tak peniaze za balenú vodu. Spoločnosť LifeStraw® vyrába filtre už od roku 1994, kedy prvýkrát prišla s inovatívnou technológiou, ktorá odstránením nečistôt a baktérií vyrába dokonalú pitnú vodu. V dnešnej dobe značka LifeStraw® vyrába prvotriedne filtre a filtračné fľaše, ktoré dokážu eliminovať všetky škodlivé organizmy a látky až s 99,9 % účinnosťou. U nás nájdete LifeStraw GO2 Stage filtračnú fľašu v niekoľkých rôznych farebných variantoch a tiež LifeStraw Personal osobné vodný filter.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk