Platypus QuickDraw™ Microfilter System vodný filter + fľaša 1 l

Značka: Platypus
€64,40 €53,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Systém QuickDraw, ktorý sa jednoducho a pohodlne používa, pozostáva z dvoch hlavných komponentov: odolnej 1-litrovej nádoby bez zápachu a špeciálnej filtračnej vložky z dutých vlákien. Vďaka nízkej hmotnosti iba 95 gramov a schopnosti prefiltrovať až 3 litre vody za minútu poskytuje QuickDraw rýchly a jednoduchý spôsob, ako získať čistú vodu počas akéhokoľvek dobrodružstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Platypus QuickDraw™ Microfilter System vodný filter + fľaša 1 l

Mikrofilter Quick Draw, ktorý bol starostlivo preskúmaný a vyrobený z prvotriednych materiálov, využíva bohaté skúsenosti v oblasti filtrácie a hydratácie, aby cestujúcim priniesol čo najlepší používateľský zážitok. Ak chcete filter z dutých vlákien vyčistiť, jednoducho ho pretrepte alebo spätne prepláchnite bez potreby použitia ďalších nástrojov. Tento filter je tiež kompatibilný s rôznymi fľašami a hydratačnými vakmi Platypus, čo z neho robí ideálneho pomocníka pre aktívny pobyt v prírode.

Ultraľahký a ľahko zbaliteľný

Kompletný systém, ktorý obsahuje filter a zásobník, váži len 95 g a je zbaliteľný do veľkosti menšej ako zrolované tričko.

Zásobník na vodu

Zásobník s objemom 1 l je vyrobený z jedinečného trojvrstvového materiálu, ktorý je nielen bez zápachu, ale aj odolný, so širokým hrdlom a rukoväťou na jednoduché plnenie z akéhokoľvek zdroja vody.

Vlastný systém

Môžete si ľahko vytvoriť vlastný systém kombináciou filtra s inými fľašami a hydratačnými vakmi Platypus (vrátane Hoser, Platy 2.0, Platy SoftBottle a bežných 28 mm PET fliaš).

Vysoký prietok

Filtračná vložka s dutým vláknom má schopnosť prefiltrovať až 3 litre za minútu.

Jednoduché a účinné čistenie

Na čistenie stačí filter jednoducho pretrepať alebo spätne prepláchnuť bez potreby ďalších nástrojov.

Inovatívny a odolný dizajn

S bezpečným uzáverom, ktorý nekontaminuje pôdu.

Výhody dutých vlákien

Vďaka stovkám drobných dutých vlákien dokáže filtrovať vodu rýchlejšie ako tradičné filtračné membrány.

Efektívnosť

Každý mikrofilter je individuálne testovaný, aby sa zabezpečilo, že spĺňa všetky smernice EPA a NSF na odstránenie 99,9999 % baktérií a 99,9 % prvokov vrátane Giardia, Cryptosporidium, E. coli, Salmonella a Cholera.

 

Špecifikácia

  • Rozmer balenia: 8 x 13 cm
  • Hmotnosť balenia: 101 g
  • Objem fľaše: 1 l
  • Hmotnosť filtru a zásobníku: 95 g
  • Neobsahuje škodlivú látku BPA, BPS a ftatát
  • Ekologicky šetrný produkt
Filtračná vložka Duté vlákno
Veľkosť póru filtru 0,2 Micron
Účinný proti baktériam áno
Účinný proti vírusom nie
Účinný proti pevným časticiam  áno
Prietok za minutu 3 l
Životnosť filtru 1000 l
Čistenie v teréne áno
Údržba v teréne áno
Adaptér na fľašu áno
Indikátor stavu filtru áno

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.101 kg
Položka bola vypredaná…

Poslaním značky Platypus je ponúkať najlepšie hydratačné a filtračné produkty na svete, ktoré vás vybavia na akékoľvek dobrodružstvo a ktoré nemajú žiadny zápach. Už viac ako 20 rokov vyrábajú fľaše na vodu a hydratačné produkty, ktoré sú užitočné pre každodenné potreby hydratácie v meste aj na lesných chodníčkoch.

Platypus vyrába hydratačné produkty v USA vo vlastnej továrni. A pretože veria tomu, čo vyrábajú, a že to robia správne, majú vlastné certifikované laboratórium svetovej úrovne, ktoré skúma, vyvíja a testuje technológie, aby vám zabezpečilo bezpečné, účinné a spoľahlivé možnosti hydratácie a filtrácie.

O koho vlastne ide? Ide o vodných maniakov, laboratórnych technikov, výskumníkov, dizajnérov, manažérov, riaditeľov, pracovníkov a ďalších ľudí, ako sme my. Radi sa smejú, robia si zo seba srandu, chodia do prírody a jazdia na bicykloch, chodia na túry, behajú, pádlujú, lezú, cestujú vlakom a snažia sa vychutnať si každý dúšok dobrodružstva.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk