Gillette Blue II Plus pohotové holítko (1 ks)

Značka: Gillette
€1,20 €1 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Pohotové holítko s dvoma britvami pre pohodlné a precízne oholenie. Obsah hydratačných zložiek predurčuje toto holítko aj pre jemný typ pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gillette Blue II Plus pohotové holítko (1 ks)

Aj na dovolenke sa potrebujete cítiť upravene a príjemne. K tomu vám môže pomôcť jednorazová žiletka značky Gillette, ktorá vďaka svojim hydratačným zložkám pomáha udržiavať vašu pokožku hladkú a hebkú. Jednorazové holítko sa nemusíte báť zabaliť si so sebou do príručnej batožiny, pretože spĺňa všetky kritériá letedkých spoločností.

Spoločne s Gillette Blue jednorazovým holiacim strojčekom si môžete vziať so sebou na dovolenku napríklad aj penu Gillette alebo gél Gillette. Obe varianty s objemom do 100 ml. Nemusíte sa tak báť, že by vám pri letiskovej kontrole neprešli.

Dodatočné parametre

Kategória: Holenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.008 kg

Ako každý, kto niekedy začínal so svojou výrobou, začínal aj pán Kinga C. Gillette. Ten sa v roku 1900 rozhodol vyrobiť čo najtenšie a najodolnejšie jednorazové britvy. Za viac ako 100 rokov ušla výroba veľký kus cesty a dnes Gillette nevyrába iba žiletky, ale aj gély a peny dôležité pre hladké oholenie. Taktiež firma vyrába prostriedky na starostlivosť o pleť a po holení.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk