Cestovná peňaženka Love and Freedom

Novinka VÝPREDAJ
€25 €25 €25 od €25 –51 % –48 % –36 % až –51 %
love and freedom penezenka na karty fotky u
€25 €25 €25 od €25 –51 % –48 % –36 % až –51 % €12,20 €12,90 €15,90 od €12,20 €10,17 bez DPH €10,75 bez DPH €13,25 bez DPH od €10,17 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024 24.4.2024 24.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Využite túto praktickú peňaženku na svojich cestách. Mnoho vreciek a predovšetkým nekonečný priestor pre karty vám zabezpečí na cestách maximálne pohodlie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovná peňaženka Love and Freedom

love-and-freedom-penezenka-na-karty-fotky-d (1)

 

Pre modernú ženu je zásadné mať peňaženku, ktorá vám pomôže udržať vaše veci v bezpečí a zároveň vám dodá zmysel pre štýl. Je však správne povedať, že vzhľadom na túto skutočnosť sa nevyrába toľko ženských produktov a dokonca ani tie, ktoré sú k dispozícii, väčšinou nespĺňajú očakávania. S cestovnou peňaženkou Love and Freedom sa však toto snažíme zmeniť.

Vrecko na zips

Stali ste sa obeťou straty telefónu, aj keď ste ho natlačili do peňaženky, o ktorej ste si mysleli, že je bezpečná? Ak áno, potom je najpravdepodobnejšie, že vaše peňaženka nemala zámok na zips. S touto peňaženkou sa však už nemusíte báť. Peňaženka disponuje vreckom na zips, ktorá zabraňuje strate telefónu.

cestovni-penezenka-love-and-freedom-cerna-2

Kvalitný a pohodlný materiál

Hľadáte peňaženku, ktorá vám bude bez poškodenia slúžiť viac ako niekoľko týždňov? Potom nehľadajte ďalej, pretože pre vás máme perfektnú peňaženku. Tento výrobok je vyrobený z umelej kože. Tým je zaistené, že vám peňaženka bude slúžiť, bez toho aby ste z vašej strany museli čokoľvek na peňaženke meniť.

cestovni-penezenka-love-and-freedom-ruzova-12

Veľká kapacita

12 slotov pre karty, priehradka na mince alebo mobilný telefón, priehradky na bankovky a ďalšia priehradka chránená zipsom na povrchu peňaženky. Skrátka veľa miesta pre nosenie telefónu, hotovosti, kariet a dokumentov, občianskeho preukazu, vodičského preukazu alebo rodinných fotografií.

Na tejto fotke je rozloženie čiernej peňaženky - 2x miesto na fotku (pri ružovej farbe je rozloženie odlišné, viď nižšie):

cestovni-penezenka-love-and-freedom-ruzova-5

Ružová farba peňaženky a jej rozloženie (1x miesto na fotku):

love-and-freedom-penezenka-na-karty-fotky-a (1)

love-and-freedom-penezenka-na-karty-fotky-c (1)

love-and-freedom-penezenka-na-karty-fotky-b (1)

cestovni-penezenka-love-and-freedom-ruzova-9

cestovni-penezenka-love-and-freedom-ruzova-2

Dodatočné parametre

Kategória: Kabelky, peňaženky a púzdra
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk