Cestovná šnúra na prádlo so štipcami, 1,8 – 3,5 m

Novinka Super cena
€7,90 €6,58 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Len si spomeňte na momenty, kedy si potrebujete na cestách usušiť bielizeň a nemáte kde. Táto cestovná šnúra s kolíkmi sa dokáže natiahnuť až do dĺžky 3,5 m.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovná šnúra na prádlo so štipcami, 1,8 – 3,5 m

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-cerna

Pri cestovaní je celkom ťažké nájsť miesto, kde si usušiť oblečenie. Ak cestujeme na ľahko, ušetriť miesto menším množstvom oblečenia sa skutočne oplatí. Hodí sa na kempovanie, turistiku, plávanie, rybárčenie alebo výlet na lodi atď. Skrátka na miestach, kde nemáme ako sušiť oblečenie.

Táto cestovná šnúra na bielizeň s kolíkmi je dokonalým riešením v hotelovej izbe, kúpeľni, práčovni alebo ju môžete upevniť na strom. Vďaka dvom háčikom ju totiž môžete inštalovať kdekoľvek.

Praktické využitie

Praktické využitie cestovnej šnúry na bielizeň pochopí ktokoľvek sa snaží minimalizovať náklady na používanie plynovej alebo elektrickej sušičky pri praní oblečenia.

Kvalitný materiál

Táto šnúra na bielizeň je vyrobená z nerezového materiálu, vďaka čomu je pevná, odolná a spomaľuje hrdzavenie. Je ideálna na domáce i vonkajšie použitie.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-3

Jediný systém 12 kolíkov

Kĺzaniu bielizne po šnúre zabraňuje 12 kusov kolíkov. Upevníte s nimi tak každý kus oblečenia presne podľa potrieb. Kolíky možno zároveň posúvať zľava doprava a naopak podľa potreby. Šnúru je možné použiť v horúcom, vlhkom, mokrom aj suchom prostredí.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-cerna

Nekonečné možnosti

Cestovná šnúra na bielizeň slúži na zavesenie rôznych druhov odevov, ako sú uteráky, látkové plienky, spodná bielizeň, tričká, ponožky i plavky. Využijú ju skrátka všetci pri cestovaní, kempovaní, plávaní, rybárčení alebo jazde na člne. Šnúra je pružná a dá sa natiahnuť do dĺžky až 3,5 metra.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail
cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-suseni-pradla-na-cestach

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-2

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk