Priehľadná kozmetická taštička Klasik, 20 x 13,5 x 6,5 cm

Novinka Cenová bomba
€4,90 €4,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Priestranná kozmetická taštička s priehľadným obalom splní aj tie najnáročnejšie očakávania. Vďaka svojej veľkosti až 20 cm sa do nej zmestí aj väčšia a objemnejšia kozmetika. Stále však spĺňa kritéria všetkých leteckých spoločností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priehľadná kozmetická taštička Klasik, 20 x 13,5 x 6,5 cm

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-aMáte dosť prebaľovania kozmetiky u letiskovej kontroly do nepraktického igelitového vrecka? Táto toaletná taška vám pomôže rýchlo, ľahko a bezpečne prejsť letiskovou kontrolou. Do kozmetickej taštičky sa vojde všetka kozmetika ako šampón, krém, parfum, odličovacie krémy, alebo ďalšie predmety podľa vášho výberu. Všetko samozrejme dobre zorganizované. Veľkosť 20 x 13,5 x 6,5 cm je veľmi praktická a kompaktná. Kozmetická taška sa pohodlne vojde do vašej príručnej batožiny. Ideálna na cestovanie, služobné cesty, ale tiež pre použitie v domácnosti.

Kvalitný materiál a zips

Kozmetická taštička je vyrobená zo silného ekologického a transparentného PVC materiálu, ktorý je mäkší a prispôsobiteľnejší, ale zároveň odolný aj voči ostrým predmetom. Špičkovo funguje aj zapínanie na zips, vďaka čomu udrží vaše veci v suchu a bezpečí.

Priehľadný obal

Táto kozmetická taštička disponuje priehľadným pevným materiálom, vďaka čomu vám zjednoduší prezeranie jej obsahu. Ušetríte drahocenný čas rýchlym a efektívnym nájdením potrebných vecí.

Spĺňa veľkostné požiadavky všetkých leteckých spoločností

Táto cestovná kozmetická taška spĺňa všetky predpisy leteckých spoločností. Nepresahuje veľkosť 20 cm, vďaka čomu sa nemusíte báť problémovej kontroly na letisku. Použitý materiál neobsahuje BPA a vďaka odolnej výstuži je opakovane použiteľná.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-b

Praktické využitie

Využitie tejto kozmetickej taštičky je skutočne široké. Môžete ju využiť okrem cestovania aj do posilňovne, na každodenné nosenie, pre organizáciu kozmetiky v kúpeľni, ale aj na kempovanie, turistiku alebo plávanie.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-f

Veľkosť: 20 x 13,5 x 6,5 cm

Unikátny dizajn

Inovatívny dizajn s priesvitným matným povrchom robí z tejto taštičky unikátny cestovný doplnok.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-e

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-d

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické taštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.047 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk