Štuple do uší do lietadla (regulácia tlaku)

VÝPREDAJ
€14,60 –18 %
spunty do usi do letadla 6
€14,60 –18 % €11,90 €9,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Vybavte sa na cestu lietadlom špeciálnymi silikónovými štupľami do uší, ktoré vám pomôžu nielen s vyrovnávaním tlaku, ale aj s redukciou hluku.

Detailné informácie

Podrobný popis

spunty-do-usi-do-letadla-3Štuple do uší do lietadla (regulácia tlaku)

Bolesti ucha v lietadle sú spôsobené rýchlymi zmenami tlaku vzduchu v kabíne lietadiel pri vzlete a pristátí. Tieto štuple do uší vám pomôžu prekonať tieto nepríjemnosti, ako je upchávanie alebo praskanie tým, že prirodzene filtrujú a regulujú tlak vzduchu. Štuple do uší sú vyrobené z mäkkého hypoalergénneho silikónu.

Odolnosť voči zmenám tlaku

Zbavte sa nepríjemného tlaku v ušiach, ktorý vás sprevádza na cestách lietadlom. Štuple do uší regulujú tlak vzduchu v dôsledku zmien nadmorskej výšky. Sú bezpečné, pričom regulujú tiež praskanie v ušiach, tlak a iné nepríjemnosti.

Extrémny komfort

Ultra mäkké silikónové štuple sa ohýbajú, aby poskytovali dokonalé pohodlie, zatiaľ čo sú pevné, ľahko uchopiteľné a umožňujú jednoduché vkladanie a vyberanie.

Redukcia hluku

Užite si spánok, relax alebo sa skrátka izolujte od okolia, hluku motora alebo ďalšieho šumu.

Testované v lietadle

Štuple do uší sú testované, vďaka čomu je preukázané, že štuple odľahčujú vaše uši a ich tlakovú komoru, ktorá je v lietadle zaťažovaná tlakom vzduchu.

 

spunty-do-usi-do-letadla-1Návod na použitie

  1. Pred použitím si vždy prečítajte informácie o produkte.
  2. Pred zasunutím si stlačte nos a vyfúknite si uši. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vždy vložte do uší jednu hodinu pred vzlietnutím. Odstráňte po pristátí až po otvorení dverí kabíny.
  3. Chronickí cestujúci môžu vložiť štuple do uší aj 2 hodiny pred vzletom. K odstráneniu môže dôjsť, keď lietadlo dosiahne maximálnu nadmorskú výšku.

Pokyny pre manipuláciu

Ak chcete dosiahnuť maximálnych výsledkov, vložte špunt do ucha špirálovitým otáčaním, ako u vývrtky, pokiaľ nebude pohodlne priliehať.

Čistenie a dezinfekcia

Vezmite mydlo, ľahko navlhčenú utierku a utrite plastový koniec, kým nie je čistý. Dbajte na to, aby voda nemohla preniknúť do valcovej dutiny vo vnútri zátky, vnútri obsiahnutý filter sa môže pri kontakte s vodou zalepiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie, štuple do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk