Solárna kempingová sprcha, 20 l

VÝPREDAJ
Značka: B2B
€11,90 €9,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Solárna kempingová sprcha s objemom 20 litrov je ideálna na sprchovanie bez plynu a elektriny vo vzdialených kempoch, na pláži alebo pri bazéne či lese. Je ľahká, skladacia a ľahko sa prenáša.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárna kempingová sprcha, 20 l

Vyrazte do kempu so solárnou kempingovou sprchou, naplňte ju vodou, zatvorte veko a užite si teplú sprchu bez zábran. Vodu môžete ohriať na priamom slnku až na hodnotu 48 °C. Nesnažte sa však ohriať vodu na väčšiu teplotu, pretože môže ovplyvniť životnosť vrecka.

Materiál špičkovej kvality

Solárna kempingová sprcha je vyrobená z ekologických materiálov, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie. Táto luxusná verzia s viacerými vrstvami vylepšuje nepriepustnosť a robí tento vak oveľa odolnejší.

Pokročilá sprchová hlavica

Sprchová hlavica kempingovej sprchy ponúka ľahké zapnutie aj vypnutie. Prináša vám tak oveľa lepší zážitok zo sprchovania.

Vysoká kapacita a objem

Tento vak s objemom až 20 litrov vody vám bohato vystačí na sprchovanie v odľahlých oblastiach. Príjemnú a osviežujúcu sprchu si tak môžete vychutnať kdekoľvek.

Inteligentný dizajn absorbujúci teplo

Materiál vaku sprchy dokáže účinne absorbovať slnečnú energiu a ohrievať vodu vo vnútri vaku. Vodu môžete ohriať až na teplotu 48 °C.

Pohodlné sprchovanie

Rukoväť sprchy je vystužená tvrdou plastovou rúrkou, takže ju je možné zavesiť na vetvy stromu alebo držať pohodlne v ruke.

Špecifikácia:

Kvalita materiálu: 6P PVC na ochranu životného prostredia
Hrúbka: 0,38 mm
Objem vody: 20 litrov
Detailná veľkosť produktu: 40 cm x 60 cm

Balíček obsahuje:

  • 1x vak na vodu
  • 1x lano s hákom
  • 1x hadica s hubicou
  • 1x kryt výstupu

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.45 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk