Drevené slnečné okuliare s bambusovými nožičkami, UV400

Novinka VÝPREDAJ
€7,90 €6,58 bez DPH
Momentálne nedostupné Skladom Skladom Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 24.7.2024 24.7.2024 - 24.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Drevené slnečné okuliare sú vyrobené z bambusového dreva, vďaka čomu si zachovávajú nízku hmotnosť. Drevené slnečné okuliare sú však zároveň flexibilné a nie je ľahké ich zlomiť. Ochrana sklíčok disponuje označením UV400.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené slnečné okuliare s bambusovými nožičkami

drevene-slunecni-bryle-uv400-bTieto drevené slnečné okuliare ponúkajú kombináciu pôvabného dreva a plastového rámu. Každý kúsok je úplne jedinečný a má svoje vlastné drevené pruhy. Ľahké drevo ponúka pohodlné nosenie, ktoré je odolné a zároveň robustné. Okuliare disponujú jedinečnými dvoupružinovými pántami z nerezovej ocele, ktoré sú navrhnuté tak, aby si každý rok udržali svoj tvar. Šošovky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli tmavé a ponúkali ochranu UV400 aj za intenzívnych svetelných podmienok. Tieto okuliare sú štýlové, odolné a prirodzené.

Kvalitné slnečné okuliare za super cenu

Vyberajte vysoko kvalitné slnečné okuliare! Tieto drevené okuliare ponúkajú kombináciu 100 % pravých drevených ramien, ktoré podporuje plastový rám s jedinečnou nerezovou oceľou a dvojité pružinové závesy, aby udržiavali dokonalý tvar. Nadstavbou je jedinečný rám z ľahkého bambusového dreva, ktorý sotva cítite na tvári.

Zaručená ochrana pred UV žiarením UV400

Šošovky všetkých farebných kombinácií poskytujú u týchto slnečných okuliarov krištáľovo čisté videnie s ochranou UV400.

drevene-slunecni-bryle-uv400-a

Tvrdý materiál a štýlový dizajn

V týchto nenápadných, ale štýlových drevených slnečných okuliaroch sa skrýva veľmi odolný materiál, vďaka ktorému vám okuliare vydržia aj menšiu nedokonalosť pri manipulácii. A čo viac, slnečné okuliare pôsobia nenásilne a prirodzene.

drevene-slunecni-bryle-uv400-zelena

Široké využitie

S týmito drevenými slnečnými okuliarmi môžete vyraziť kamkoľvek. Jednoduchý a zároveň elegantný design vás navedie k využitiu na pláži, pri športe, cestovaní tak v spoločnosti kamarátov alebo aj na formálnejších akciách.

drevene-slunecni-bryle-uv400-e

Starostlivosť a údržba

Nečistite svoje slnečné okuliare papierovými uterákmi alebo odevmi a tiež nepoužívajte domáce čistiace prostriedky alebo mydlá. Kým niekoľko jemných mydiel nepoškodí šošovky, dnešné extra silné mydlá sú dostatočne silné na to, aby pomaly rozložili povlak šošoviek. Výrazne odporúčame čistiť iba špeciálnou handričkou na okuliare.

drevene-slunecni-bryle-uv400-f

Skvelý tip na darček

Tieto slnečné okuliare sa hodia aj ako super nápad na darček na Vianoce, Valentína, narodeniny, Deň otcov, promócie alebo sviatok.

drevene-slunecni-bryle-uv400-h

Špecifikácia:

  • Unisex: pre mužov i ženy
  • Farebný plast s rámčekom z pravého bambusu
  • Vysoko kvalitný objektív z odolného kompozitného skla
  • Ochrana UV400
  • Nepolarizované šošovky
  • Šířka sklíčka: 6,2 cm
  • Výška sklíčka: 4,9 cm
  • Šírka mostu: 2,1 cm
  • Materiál: ultra ľahký bambusový rám

drevene-slunecni-bryle-uv400-g

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana pred slnkom
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk