Ochranný obal na kufor, Hello Follow Me

Super cena
Značka: B2B
€15,90 €16,40 €17,40 od €15,90 €13,25 bez DPH €13,67 bez DPH €14,50 bez DPH od €13,25 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Univerzálny obal na batožinu, ktorý skrátka potrebujete. Vybavte sa obalom na batožinu, ktorý je svojou veľkosťou ideálny pre väčšinu batožín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obal-na-kufr-univerzalni-follow-me-5Ochranný obal na kufor, Hello Follow Me

Obal na kufor je vyrobený z odolného elastického materiálu, ktorý nezdvihne vašu váhu batožiny o viac ako 250 gramov. Vďaka pružnej častí obalu na kufor v spojení so zipsovou časťou poskytuje obal väčšiu ochranu vašej batožiny než väčšina iných obalov. Navyše živší dizajn a farby váš kufor osviežia pri každej príležitosti.

Obal je zároveň odolný a umývateľný. Je ho veľmi ľahké nasadiť aj zložiť. Ochránite tak svoj kufor pred nečistotami a škrabancami. Zároveň vám kryt pomôže pri pohybe na páse pre batožinu lepšie rozpoznať vašu batožinu.

Upozornenie: starostlivo prosím skontrolujte veľkosť svojho kufra. Ak si myslíte, že veľkosť tohto ochranného obalu nie je pre váš kufor vhodná, radšej nás vopred kontaktujte na info@zapakuj.sk.

Unikátny dizajn

Vďaka vynikajúcej kvalite sublimácie farieb je vzor na obale živší a farby jasnejšie. Pri pohybe vašej batožiny po páse tak bezpečne spozorujete tú svoju na prvý pohľad.

Maximálna ochrana

Chráňte svoj kufor pred všetkými nežiadúcimi poškriabaním alebo odrením. Nasaďte elastický obal na kufor a už sa vám nestane, že by si váš kufor odniesol nepríjemné škrabance. Obal na kufor je koniec koncov aj umývateľný a ľahko sa nasadzuje aj dáva dole.

Obal-na-kufr-univerzalni-follow-me-4

Univerzálna veľkosť

Vyberte si univerzálny obal na kufor, ktorý rýchlo prispôsobíte veľkosti svojej batožiny, a to už počas niekoľkých sekúnd. Obal máme dostupný v troch veľkostiach:

Veľkosť S: výška: 44 – 55 cm, šírka: 34 – 39 cm, hĺbka: 20 – 25 cm

Veľkosť M: výška: 56 – 68 cm, šírka: 40 – 46 cm, hĺbka: 24 – 28 cm

Veľkosť L: výška: 64 – 75 cm, šírka: 45 – 55 cm, hĺbka: 29 – 33 cm

Obal-na-kufr-univerzalni-follow-me-2

Opakovane použiteľný

Obal na kufor spĺňa aj tie najprísnejšie kritériá, vďaka čomu ho je možné aj dlhodobo opakovane používať. Ponúka tak plnohodnotnú ochranu vašej batožiny po celý čas.

Obal-na-kufr-univerzalni-follow-me-3

Ideálny ako darček

Tento obal na kufor je dostupný pre všetky vekové skupiny. Ako pre mužov, ženy, tak pre mládež, ktorá rada cestuje, kempuje, podniká výlety alebo vyráža za športom. Tento produkt odporúčame aj ako perfektný darček pod stromček na Vianoce, na narodeniny alebo na výročie. A to pre všetkých cestovateľov.

Obal-na-kufr-univerzalni-follow-me-1

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k batožinám
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk