Vakuové vrece na oblečenie

€2,90 €3,20 €4,40 €4,90 €5,40 od €2,90 €2,42 bez DPH €2,67 bez DPH €3,67 bez DPH €4,08 bez DPH €4,50 bez DPH od €2,42 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 - 23.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Chcete ušetriť každý kúsok miesta vo vašom byte, sťahujete sa alebo potrebujete natlačiť čo najviac vecí do kufra? Vákuové vrece k tomu poslúži na jednotku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vakuové vrece na oblečenie

vakuovy-pytel-na-obleceni-2Aby ste v byte ušetrili čo najviac miesta, v lete si upratali zimné oblečenie, po odchode návštevy opäť schovali periny a skrátka čokoľvek sezónne alebo čo sa vám zrovna nehodí, k tomu vám poslúži vákuové vrece. Vďaka tejto vychytávke ušetríte veľa priestoru. Či už si budete chcieť upratať oblečenie, obliečky, lyžiarske veci alebo čokoľvek čo po dlhšiu dobu nebudete potrebovať. Vákuové vrece na oblečenie vám kedykoľvek pomôže s vytvorením priestoru.

Šetrí miesto

Vďaka jednoduchej technológii, vysatiu vzduchu z vreca, sa vákuové vrece zmenší na minimum svojej veľkosti a vy tak ušetríte veľa miesta, ktoré môžete využiť ako ďalší priestor pre ostatné veci.

Chráni pred nečistotami

Ďalším plusom vákuových vriec je ich hygienické opatrenie. Vrece chráni obsah pred vlhkosťou, nečistotami, zápachom a ďalšími škodcami. Vaše oblečenie alebo obliečky tak zostanú neustále v bezpečí.

Kvalitné tesnenie

Aby z vákuovaného vreca na oblečenie neuchádzal žiadny vzduch a vaše veci zostali v bezpečí, je vrece zabezpečené tesnením, ktoré vám zaistí najlepšie vzduchotesné sanie. Ľahké uzatváranie na zips vám uľahčí vkladanie a vykladanie vecí z vákuovaného vreca. Ďalšie tesnenie na zips zabráni úniku vzduchu.

vakuovy-pytel-na-obleceni-3

Použitie

Jednoducho vložte oblečenie a vzduch pomocou vysávača z vreca povysávajte. Vákuové vrecia môžete použiť v domácnosti, na chate alebo na cestách, aby ste ušetrili čo najviac miesta.

vakuovy-pytel-na-obleceni-5

vakuovy-pytel-na-obleceni-4 

Rozmery:

  • Vakuové vrece malé: 40 x 60 cm
  • Vakuové vrece veľké: 80 x 100 cm

vakuovy-pytel-na-obleceni-8

vakuovy-pytel-na-obleceni-7

vakuovy-pytel-na-obleceni-6

vakuovy-pytel-na-obleceni-1

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k batožinám
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk