K07 Selfie tyč s bluetooth, statív, tripod 3v1

Novinka
€15,90 €13,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte na cesty vybavení selfie tyčou s Tripod v jednom. Táto univerzálna selfie tyč s bluetooth vám zabezpečí tie najlepšie fotky, na aké pomyslíte.

Detailné informácie

Podrobný popis

K07 Selfie tyč s bluetooth, statív, tripod 3v1

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-b

Fotografie nie je len robenie nádherných záberov impozantných krajiniek a miest. Pomocou fotografie zachytíme vzácne okamihy a osvojíme si príjemné zážitky.

Ako jeden z najlepších statívov pre selfie tyče má statív K07 pre selfie tyče brilantny dizajn a dosahuje až do dĺžky 69 cm. Aj napriek dlhému vysunutiu zostáva statív stabilný a pri jeho použití si nevšimnete žiadne nestability alebo pohybu. Selfie tyč disponuje v jednom zariadení až troma funkciami. Okrem selfie tyče ju môžete využiť aj ako statív alebo tripod. Nehovoriac o tom, že vďaka diaľkovému ovládaniu bluetooth ju môžete ovládať aj na diaľku.

Dômyselný dizajn 3v1

Táto selfie tyč funguje ako statív aj tripod. Funkcia statívu oslobodí vaše ruky a poskytne maximálnu stabilitu vašim fotkám a videám. Nahrávanie videí a fotenie s priateľmi sa tak stane oveľa jednoduchšie. Skvelý spôsob, ako premeniť svoj telefón na dokonalú kameru, ktorou môžete posunúť natáčanie o úroveň vyššie.

Bezdrôtové ovládanie

Stabilný statív a selfie tyč disponuje vstavaným odnímateľným diaľkovým ovládačom Bluetooth umožňuje využiť selfie tyč pre fotenie z rôznych uhlov a vzdialeností. Stačí keď svoj telefón prepojíte cez Bluetooth a začnete snímať selfie. Dni, kedy ste museli žiadať cudzích ľudí, aby vám zaobstarali fotografie z veľkých vzdialeností, sú už dávno preč.

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-c

Roztiahnuteľná a prenosná

Táto selfie tyč umožňuje roztiahnutie až do dĺžky 69 cm. Najmenšia dĺžka selfie tyče činí 19,5 cm a spolu s hmotnosťou iba 132 gramov je ideálna na cestovanie. Je totiž ľahká, kompaktná a držiak mobilu môžete sklopiť v rozsahu až 225°. Táto rotačná hlava tak zabezpečí, že pri robení selfie budete môcť zachytiť ten najlepší a najkrajší uhol.

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-e

Zoznámte sa s rôznymi využitiami

Využite túto selfie tyč s bluetooth zariadeniami pri rodinných stretnutiach, na turistických výletoch, promóciách, párty alebo napríklad pre živé vysielanie na sociálnych sieťach. Kvalitná spevnená konštrukcia a elegantný vzhlad zapôsobí na vašich blízkych, ked túto selfie tyč využijete ako darček na narodeniny alebo Vianoce. Veď každý miluje zachytávanie spomienok, ktore vám vydržia celý život.

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-f

Široká kompatibilita

Univerálna selfie tyč, tripod a statív v jednom je kompatibilný s iPhone 11/11 Pre / 11 Pre Max / XS Max / XR / XS / X / 8 Plus / 8/7 Plus / 7 / 6S Plus / 6S, Samsung Note 10 / 10 Plus, Galaxy S10 / S10 Plus / S9 / S9 Plus / S8 / S8 Plus / S7 Edge / J7, OnePlus, ale aj pre množstvo ďalších telefónov so šírkou až 9 cm.

Špecifikácia

Dĺžka selfie tyče: 19,5 - 69 cm

Rozsah úchopu pre mobilný telefón: 6,5 - 9 cm

Materiál: nerezová oceľ

Kompatibilita Bluetooth: Android 4.2 a vyššie, iOS

Automatický spánok: po 10 minútach nečinnosti

Rotácia pohyblivej časti: až 270°

Váha: 132 g

 selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-c

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1

selfie-tyc-s-bluetooth--stativ--tripod-3v1-g

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo na telefóny a kamery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk