GSI Nerezový pohár na víno, skladací

Super cena
Značka: GSI Outdoors
€18,80 €19,40 od €18,80 €15,67 bez DPH €16,17 bez DPH od €15,67 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Nerezový pohár na víno vyrobený z robustnej nerezovej ocele je kompaktný a navyše vďaka skrutkovacej časti sa hodí aj na cestovanie. Odskrutkovanú časť môžete vložiť do pohára.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSI Nerezový pohár na víno, skladací

gsi-nerezova-sklenicka-na-vino--skladaci (2)Tento nerezový pohár na červené alebo bielo víno prešiel niekoľkými testovaniami, vývojom a výskumom, ktoré z neho robia ideálneho kandidáta do vašej zbierky riadu. Kvalitná nerezová oceľ vás dovedie k rozhodnutiu, že nerezový pohák na víno budete chcieť všade. Doma, na pikniku, v reštaurácii, v bare alebo v hoteli.

Praktická veľkosť

Pohár na červené víno GSI z nerezovej ocele váži iba 136 gramov a meria 9,1 x 9,1 x 11,9 cm, zatiaľ čo pohár na biele víno váži 109 gramov a meria 7,6 x 7,6 x 11,7 cm. Poháre sú ľahké a môžete si ich vziať kamkoľvek, kam vyrazíte aj s vašim obľúbeným moravským nápojom.

Kompaktný dizajn

Unikátna konštrukcia drieku sa odskrutkuje, aby bolo možné základňu kompaktne vložiť do pohára a ľahko tak uložiť do batohu alebo krabice.

Kvalitné spracovanie

Pohár na víno je robustný, ale elegantný. Je vyrobený z ľadovcovej nerezovej ocele, vďaka čomu je prakticky nezničiteľný, ale jedinečná povrchová úprava pomáha prevzdušniť víno a zvýrazniť jeho plnú chuť.

Prispôsobiteľné pre každú príležitosť

Nerezový pohár na víno GSI možno použiť v kempe, počas koncertu alebo len tak doma na terase.

Stabilita

Robustný tvar poháru na víno, dlhá stonka a plochá stabilizovaná základňa, aby poháre na víno zostali na stole za každých okolností.

 

Pohár na červené víno:

gsi-nerezova-sklenicka-na-vino--skladaci-cervene-vino

Pohár na biele víno:

gsi-nerezova-sklenicka-na-vino--skladaci-bile-vino

Dodatočné parametre

Kategória: Riad, príbor
Záruka: 2 roky

Zakladatelia a súrodenci Don, Ian a Kathy Scott nie sú žiadni cudzinci v dobrodružstve: Škóti strávili detstvo skúmaním Britskej Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roku 1985. Teraz so sídlom vo Spokane vo Washingtone v nádhernom podhorí Skalistých hôr vnútrozemského severozápadu, GSI Outdoors zostáva v rodinnom vlastníctve a vytrvalo sa snaží vytvárať premyslené a inovatívne vybavenie. Začali sme s predajom smaltovaného riadu a za tie roky sa naše podnikanie rozrástlo o technický, inovatívny a zábavný vonkajší riad a vybavenie k jedlu a pitiu.

Našou vášňou je skvelé jedlo vonku. Prispôsobíme sa pohodliu domova a náročnosti vašich dobrodružstiev, či už vychádzate na akúkoľvek horu. Veríme, že jedlo nás spája, udržuje naše skúmanie a záhadne vždy chutí lepšie, keď je varené a konzumované vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk