GSI Plastový pohár na víno, skladací set (2 ks)

Super cena
Značka: GSI Outdoors
€22,40 €19,40 od €19,40 €18,67 bez DPH €16,17 bez DPH od €16,17 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Plastový pohár na víno vyrobený z kvalitného a odolného plastu je kompaktný a navyše vďaka skrutkovacej časti sa hodí aj na cestovanie. Odskrutkovanú časť je ďalej možné kompaktne zacvaknúť do pohára.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSI Plastový pohár na víno, skladací set (2 ks)

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-cervene-vino (2)Tento plastový pohár na červené alebo biele víno prešiel niekoľkými testovaniami, vývojom a výskumom, ktoré z nej robia ideálneho kandidáta do vašej zbierky riadu. Kvalitný plastový materiál vás dovedie k rozhodnutiu, že pohár na víno budete chcieť všade. Doma, na pikniku, v reštaurácii, v bare alebo v hoteli.

Vyrobené pre pohodlie

Vybavte svoju domácnosť pohárom na červené víno, ktorý váži iba 181 gramov a meria 7,9 x 7,9 x 19 cm alebo pohárom na biele víno, ktorý váži 136 gramov a meria 7,9 x 7,9 x 18 cm. Sada vnorených pohárov na víno je ľahká a každý pohár pojme dostatočné množstvo lahodného nápoja.

Kompaktný dizajn

Unikátna konštrukcia drieku sa odskrutkuje, aby bolo možné základňu kompaktne zacvaknúť do pohára a ľahko uložiť do batohu alebo krabice.

Nezničiteľný materiál

Tieto poháre na víno vyrobené z kopolyesterového plastu poskytujú vynikajúcu odolnosť proti nárazu a sú vhodné pre teplé aj studené nápoje.

Prispôsobiteľné pre každú príležitosť

Sada vnorených pohárov na víno môže byť použitá na tábore, počas koncertu alebo na vašej terase.

Stabilita

Robustný tvar poháru na víno, dlhá stonka a plochá stabilizovaná základňa, aby poháre na víno zostali na stole za každých okolností.

Materiál: kopolyester

Obsah balenia: 2 ks

 

Pohár na červené víno:

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-cervene-vino (2)

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-cervene-vino (1)

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-cervene-vino (3)

Pohár na biele víno:

 gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-bile-vino (2)

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-bile-vino (1)

gsi-plastova-sklenicka-na-vino--skladaci-bile-vino (3)

Dodatočné parametre

Kategória: Riad, príbor
Záruka: 2 roky

Zakladatelia a súrodenci Don, Ian a Kathy Scott nie sú žiadni cudzinci v dobrodružstve: Škóti strávili detstvo skúmaním Britskej Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roku 1985. Teraz so sídlom vo Spokane vo Washingtone v nádhernom podhorí Skalistých hôr vnútrozemského severozápadu, GSI Outdoors zostáva v rodinnom vlastníctve a vytrvalo sa snaží vytvárať premyslené a inovatívne vybavenie. Začali sme s predajom smaltovaného riadu a za tie roky sa naše podnikanie rozrástlo o technický, inovatívny a zábavný vonkajší riad a vybavenie k jedlu a pitiu.

Našou vášňou je skvelé jedlo vonku. Prispôsobíme sa pohodliu domova a náročnosti vašich dobrodružstiev, či už vychádzate na akúkoľvek horu. Veríme, že jedlo nás spája, udržuje naše skúmanie a záhadne vždy chutí lepšie, keď je varené a konzumované vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk