Alum Stieracia mapa Slovensko, 80 x 60 cm

Značka: Alum
€11,90 €10,82 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Cestovanie je obľúbenou aktivitou mnohých z nás. Tak prečo si nezaznamenať svoje zážitky do stieracej mapy Slovenska, ktorá nám ich bude pripomínať v obývačke alebo spálne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Alum Stieracia mapa Slovensko, 80 x 60 cm

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (1)Naša stieracia mapa Slovenskej republiky je ideálna pre všetkých, ktorí v sebe majú zmysel pre dobrodružstvo a potulovanie. Pokiaľ ide o cestovanie, je to skvelý spôsob, ako si označiť všetky destinácie, ktoré ste v minulosti navštívili.

Keď sa rozhodnete pre túto stieraciu mapu SR, začnite pomaly odkrývať všetky nádherné miesta so živými farbami na pozadí. Na stieracej mape môžete zotrieť až 127 najznámejších miest. Schválne, za ako dlho sa vám to podarí.

Očarujúca dekorácia a ideálny darček pre cestovateľov

Či už máte stieraciu mapu SR v obývačke, v študovni alebo v kancelárii, stieracie mapy sú dokonalým dekorom pre cestovateľov, ktorí sa tak môžu pochváliť pred rodinou alebo priateľmi. Naše stieracie mapy sú extrémne odolné, takže bez ohľadu na to, kam ju zavesíte, vydrží vám po celú dobu vašich ciest po Slovensku.

Univerzálne využitie

Naše stieracie mapy sú vytvorené ako perfektný cestovný darček, ale aj ako vynikajúci naučný prostriedok pre deti, ktoré sa tak môžu dozvedieť o nových miestach a pamiatkach Slovenska. Povzbuďte ich, aby z nich vyrástla nová generácia cestovateľov, a to pomocou stieracich máp od značky Alum.

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (2)

Ideálne rozmery

S rozmermi 80 x 60 cm je táto stieracia mapa ideálna na zavesenie. Do tohto rozmeru dokázala ukryť až 127 miest. Vydajte sa na cestu ku každému z nich ešte dnes.

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (7)

Perfektný darček pre cestovateľov

Pokiaľ poznáte, niekoho, kto miluje cestovanie po Slovensku, táto stieracia mapa je pre neho dokonalým darčekom. Nielen, že je pohľadná, ale zároveň nabáda k objavovaniu nových a nových miest. Mapa je zabalená v pohľadnom krabicovom balení s designom mapy SR.

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (4)

Špecifikácia:

  • Stieracia mapa obsahuje 127 najrôznejších miest Slovenska
  • Rozmer stieracej mapy SR je 80 x 60 cm
  • Balené v darčekovej krabici

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (5)

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (3)

alum-stieracia-mapa-sr--80-x-60-cm (6)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Položka bola vypredaná…

Česká spoločnosť Alum je našim dodávateľom cestovateľskej stieracej mapy Českej republiky, ktorá patrí medzi zákazníkov k veľmi obľúbeným.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk