Froster Stieraci plagát pre zamilovaných

Značka: Froster
€29,10 –7 %
stiraci plakat pro zamilovane 1
€29,10 –7 % €27 €22,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Ste dobrodruhovia, ktorí si radi plnia sny v páre? Tak práve pre vás je stierací plagát pre zamilovaných. Stierací plagát vám dá na výber od jednoduchých zdieľaných aktivít, cez dobrodružstvá, až po rôzne výzvy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Froster Stierací plagát pre zamilovaných

Stierací plagát pre zamilovaných je viac ako obyčajný darčekový predmet. Je to plagát, ktorý obsahuje viac ako 100 návrhov zážitkov, vďaka ktorým budú vaše spoločné chvíle nezabudnuteľné a ktoré vo vašom vzťahu nenechajú miesto pre nudu. Stačí si vybrať pole v tvare srdca a zoškrabnúť, aby ste mohli spoločne začať dobrodružstvá a posilniť atmosféru s trochou neistoty.

Pod každým srdcom sa skrýva prekvapenie pre pár

Plagát obsahuje viac ako 100 rôznych návrhov na spoločné trávenie času! Pred zotretím srdca uvidíte kategóriu zážitku. Aby vaše spoločné chvíle boli napínavejšie, o tom, čo vás čaká, sa dozviete až po zoškrabnutí na vybranom poli. Vďaka tomu, že sú zážitky rozdelené do niekoľkých kategórií, môžete si ľahko vybrať návrh šitý na mieru vašim aktuálnym možnostiam alebo prianiam:

 • Čo môžete urobiť hneď, je obsiahnuté v srdiečku "malé potešenie"
 • Zdieľané aktivity sú vzrušujúce spôsoby, ako spolu tráviť čas, zvyčajne mimo domova;
 • Mierne väčšie výzvy vyžadujú trochu organizácie a niekedy aj opustenie komfortnej zóny;
 • Dobrodružstvá sú udalosti, ktoré si budete pamätať mnoho rokov;
 • Čerešničkou na torte je kategória Dych vyrážajúce zážitky – veľkolepejšie, ale tiež vyžadujúce plánovanie a trochu viac finančných prostriedkov ako zážitky z iných skupín.

Plagát je pokrytý stieracou vrstvou vytvorenou podľa najnovšej vylepšenej technológie

Stieraciu vrstvu možno ľahko zoškrabať aj po dlhej dobe bez toho, aby došlo k poškodeniu grafiky pod ňou. Stierací plagát je skvelá zábava, pretože vám umožní objaviť nové oblasti a budete mať dobrý pocit z plnenia nových úloh. Vzhľad stieracieho plagátu sa mení v čase podľa vášho postupu. Vďaka tomu je každý plagát osobným darčekom.

Elegantný tubus

Produkt je zabalený v elegantnom tubuse, ktorý mu dodáva jedinečný vzhľad a chráni obsah počas prepravy. Ihneď možné darovať ako darček, nie je potrebné žiadne ďalšie balenie. Výrobok je v anglickej jazykovej verzii.

Nielen na Valentína a výročie

Stierací plagát pre zamilovaných je vysnívaný darček k Valentínu alebo výročiu, pretože vás tak rýchlo neomrzí. Sviatok lásky vďaka nemu potrvá celý rok! Dobrodružstvá na stieracom plagáte boli navrhnuté tak, aby podnecovali predstavivosť a vytvárali krásne spomienky, ktoré si po rokoch budete radi vybavovať. Vieme tiež, že chuť do jedla prichádza s jedlom, takže aj keď zoškrabete všetky zlaté miesta, plagát rozhodne prebudí vašu kreativitu a aj po rokoch bude skvelou inšpiráciou na plánovanie vašich ďalších vzrušujúcich spoločných zážitkov.

Jedinečný svadobný dar

Stierací zoznam vo forme plagátu, zabalený v estetickej tube, je tiež skvelým nápadom na svadobný dar pre nevestu a ženícha, darček k výročiu a pre akúkoľvek inú príležitosť, kedy potrebujete darček pre pár. Stierací plagát je niečo neobyčajné, nezabudnuteľné, úplne odlišné od pohárov alebo tradičných fľaší vína. Je to výborný darček pre pár, ktorý už všetko má a spoločne stráveného času si váži viac ako hmotné darčerky. Úlohy pri plagáte pre zamilovaných boli vybrané tak, aby ste sa za ne nemuseli hanbiť pri ukazovaní plagátu svojim najbližším: sú atraktívne, prekvapivé a mnohé z nich majú potenciál stať sa spomienkami na celý život.

Špecifikácia

 • Materiál: Laminovaný papier s UV náterom, vďaka ktorému je ľahšie odstrániť stieraciu vrstvu.
 • Rozmery: 80 cm (výška), 58 cm (šírka).
 • Výrobok je chránený registrovanou ochrannou známkou.
 • Rozmery ochranného tubusu: 6,5 cm x 6,5 cm x 60 cm
 • Váha: 300 g
 • Vyrobené v EÚ
 • Jazyk: angličtina

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť v páre

Značka Froster vytvára všetky svoje výrobky tak, aby boli pre niekoho originálnym a prekvapivým darčekom. Patria medzi ne kreatívne darčeky pre výletníkov, cestovateľov a ľudí, ktorí oceňujú originálne riešenia a dizajn. U značky Froster nájdete návrhy na každú príležitosť a pre ľudí s rôznymi osobnosťami, vášňami a zmyslom pre humor.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk